GriefPrevention Yardım

Blondie88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba. Ben griefprevention-282 indirmiştim bugsuz olduğu için fakat claim üzerinde oyuncuların belli komutları kullanmasını nasıl önleyebilirim örneğin evin sahibi claim atıyor ve başkası gelip oraya sethome çekiyor ss alamazsa sorun çıkar. Bu yüzden sahibi hariç ekli olmayanlar claimlerin üzerinde belirlediğin komutları kullanamasın. Böyle bir griefprevention arıyorum lütfen başka claim plugini önermeyiniz çünkü griefpreventionu türkçeleştirdim. Birkaç sunucuda gördüm aşağıda yazacaklarımın hepsi vardı griefpreventionda lütfen yardım
GriefPreventionda İstediklerim
Altın kürekle sağ tıkladığımda 1 değil 5 elmas blok çıksın. Yeni sürümlerde böyle değil bu yüzden sizden yardım istedim
Komut engelleme olsun yukarıda belirttiğim gibi ve 1.8.8 olsun chest bugu olmasın yani chest koyduğumuzda otomatik claim atıyor onu configten engellesekte sadece sandık claimleniyor etraf kırılıyor fakat sandık kırılmıyor. Bu bugu istemiyorum
Şimdiden teşekkürler.

CommandReady

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Komut engellemek için config.yml dosyasından CommandsRequiringAccessTrust kısmını bulunuz. O kısıma /sethome;/esethome ... şeklinde eklediğiniz komutlar claim içinde yetkili olmayan birisi tarafından kullanılamayacaktır.
Sandık koyunca otomatik claim atmasını engellemek için ise config.yml dosyasından AutomaticNewPlayerClaimsRadius kısmını bulunuz. Karşısında yazan sayıyı silip -1 yazınız.

Altın kürekle tıklayınca bir blok yerine beş blok çıkmasının ayarlanabilir olduğunu sanmıyorum.

Blondie88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Komut engellemek için config.yml dosyasından CommandsRequiringAccessTrust kısmını bulunuz. O kısıma /sethome;/esethome ... şeklinde eklediğiniz komutlar claim içinde yetkili olmayan birisi tarafından kullanılamayacaktır.
Sandık koyunca otomatik claim atmasını engellemek için ise config.yml dosyasından AutomaticNewPlayerClaimsRadius kısmını bulunuz. Karşısında yazan sayıyı silip -1 yazınız.

Altın kürekle tıklayınca bir blok yerine beş blok çıkmasının ayarlanabilir olduğunu sanmıyorum.
Öncelikle cevap için teşekkürler. Bunları biliyorum fakat griefprevention-282 yazmıştım onda bunlardan hiçbiri yok. Spigot veya bukkit ikisinide denedim. Üst versiyonlarında commandsrequiringaccesstrust var fakat kürekle sağ tıkladığımızda yerde 1 tane elmas blok çıkıyor açıkçası rahatsız etti beni çünkü oynadığım sunucularda ikiside vardı 5 elmas blok çıkıyordu alt sürümlerinde 5 elmas çıkıyor fakat komut engelleme yok. Lütfen tekrar okuyunuz