Gta 4 Serial Code.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam beyler ben gta 4 orjinalini aldım oyunu yüklerken serial code falan sordu
sonra unlock request codeyi kopyalayarak seriale yapştırdım sonra bi yer çıktı unlock code vardı gene aynı şeyi yaptım olmadı bana gta 4 orjinali olan birisi varsa yardım edebilirmi

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
GTA 5 çıktı GTA 4 alıyorlar, AMAN ALLAHIM! Hemen koşup GTA 1 almam lazım.

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Belki Bütçesi GTA4'e Yetiyordur Veya GTA Serisini oynuyordur Mesela MW2'yi Oynamadan MW3'ü Oynamanın Bi anlamı Yoktur ...[DOUBLEPOST=1386785440,1386785292][/DOUBLEPOST]
PC ... Güzel ... Bildiğim Kadarıyla Oyun steam Tarafından Desteklenmekte Bi steam'ı Kur Üye Ol Sonra Product code'a Tıkla Oradan Ürün Kodunu Gir ... Sonra Oyunun steam Kütüpanesinde Görülecektir Ve İndirme İşlemi Başlıyacaktır...

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki Bütçesi GTA4'e Yetiyordur Veya GTA Serisini oynuyordur Mesela MW2'yi Oynamadan MW3'ü Oynamanın Bi anlamı Yoktur ...[DOUBLEPOST=1386785440,1386785292][/DOUBLEPOST]
PC ... Güzel ... Bildiğim Kadarıyla Oyun Steam Tarafından Desteklenmekte Bi Steam'ı Kur Üye Ol Sonra Product code'a Tıkla Oradan Ürün Kodunu Gir ... Sonra Oyunun Steam Kütüpanesinde Görülecektir Ve İndirme İşlemi Başlıyacaktır...
steamım var zaten[DOUBLEPOST=1386785667][/DOUBLEPOST]
gta 5 pc için çıkmadı?

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ürün kodu derken ve nereye? ve not:gta 4ü primalldan alıp diskten yükledim

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Alırken herhangi bir Kutu İçerisinde Almadınmı Örnek Olarak Şu :

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kutuyu açınca kullanma kılavuzunun bir bölgesinde kod olucak.O kodu elinle gir.Çizgileri koymadan.

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Azımdan Aldın Teşekürler ... Şuna Benzer Bi Kod Olucak ''XXXX-XXXX-XXXX (X Leri Harf Sayı Düşün)'' Sonra Aşağıda ''ADD GAME'' Yazısına Tıkla Oradan ''Active Product On Steam'' De Ve Sonra O Kodu Gir Ve Kodunu Kimseyle Paylaşma ...

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
baktı m yok 3 tane şey var üzerinde liberty city street map survival guide veon liberty city yazıyor ve ingilizce edit:benmi özür dilerimyım yoksa

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
baktı m yok 3 tane şey var üzerinde liberty city street map survival guide veon liberty city yazıyor ve ingilizce edit:benmi özür dilerimyım yoksa

Kullanma kılavuzunu çıkar en arka kısmına bak.(en arka sayfaya değil arka bölümüne)

DamRISH

En iyi cevaplar
0
...

Dediklerimi Unut
CD'yi Kur Herseyi Yap Aynı Sekilde O Yere Geldinmi O Kapağa İyi Bak Orada Kod Olması Lazım ... Veya Arkadasın Dediğini Yap Eğer Halla Yapamıyorsan Git Aldığın Yerden Yardım İste ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...