Guardians of Adelia [Açık Beta]

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
balıkçı köyü yok mu çok ayıp :'( gerçekten çok güzel çok tatlı gelişiyor ama istediğim bi kaç ufak şey yok tekrar demek isterim, bi elementi fullediğimizde skillere yansısın ateşi fullediysem vuruşlarım alev saçsın falan ama cidden iyi geliştirdiğimde ve elementler karışabilsin karanlız buz falan gelsin
Balıkçı köyü yok, her yer balıkçı köyü. Her yerde deniz var görmüyomusun :D
Dediğin şeyler güzel ama tekrar dicem hem çok vakit alıcak şeyler hemde beni kısıtlayan bazı şeyler var. Ama açılışa kadar yeni yetenekler yapmayı planlıyorum. Yetenek slotu artmadan yeni yetenek gelmesi oyuncuları seçim yapmak zorunda bırakıcak, en azından biraz çeşitlilik katabilir.
Bu arada balıkçılık yapıp çıkan hamsilerle pot üretebiliyosun, karadenizli simyager :)
Yeni gördüm konuyu umarım istediğine ulaşırsın ve pes etmezsin. Tahmini açılış ne zaman olur?
Teşekkürler, umarım haziranın ortalarına yetişir.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Balıkçı köyü yok, her yer balıkçı köyü. Her yerde deniz var görmüyomusun :D
Dediğin şeyler güzel ama tekrar dicem hem çok vakit alıcak şeyler hemde beni kısıtlayan bazı şeyler var. Ama açılışa kadar yeni yetenekler yapmayı planlıyorum. Yetenek slotu artmadan yeni yetenek gelmesi oyuncuları seçim yapmak zorunda bırakıcak, en azından biraz çeşitlilik katabilir.
Bu arada balıkçılık yapıp çıkan hamsilerle pot üretebiliyosun, karadenizli simyager :)

Teşekkürler, umarım haziranın ortalarına yetişir.
gerçekten çok zor olucağını sanmıyorum ya sadece birisi bi elementi çok geliştirdiğinde ekstra particle çıkarıcak cidden zor değil ya abartmaya gerek yok 2 ateş çıkıp sönse o bile yeter. zaten element hasarı yapıcakmışın

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gerçekten çok zor olucağını sanmıyorum ya sadece birisi bi elementi çok geliştirdiğinde ekstra particle çıkarıcak cidden zor değil ya abartmaya gerek yok 2 ateş çıkıp sönse o bile yeter. zaten element hasarı yapıcakmışın
Öyle olmuyo işte, ekstra particle çıkıcak demiyodun yeteneğe yeni özellikler getiricek diyodun. Ve napıcam bunu sadece 2 yeteneğe mi koyucam? 25-30 yeteneğe koymam lazım. Cidden vakit alıcak bir şey bu.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ana haritadaki bütün bölgelerin haritası çıkartıldı, npcler oluştukça işaretlerini bu haritalara eklicem. Bunlara bi örnek olarka ilk şehri atıyorum:
İşaretler;
Kazma = Malzeme Tüccarı
Kılıç = Demirci
Altın para = Banka
Pot = Büyülü Eşya Tüccarı
Yumurta = Evcil Hayvan Tüccarı

Ayrıca artık sunucu üzerinde çalışırken yayın açmaya başladım. Gelin arada bi iki sohbet edelim;

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
16:10 gibi yayında evcil hayvanları yapmaya başlıcam

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yayın genelde 0 kişi izlendi ama olsun :D Yayın videosu: Twitch

Evcil hayvanların görünüşlerini tamamladık, daha sonra özelliklerini ayarlayıp satıcı köylülere yerleştiricez.
Ayrıca npc görünümlü evcil hayvanlarda yaptık:

Toplamda 12 farklı binek ve 20 farklı muhafız evcil hayvan oldu.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yayın genelde 0 kişi izlendi ama olsun :D Yayın videosu: Twitch

Evcil hayvanların görünüşlerini tamamladık, daha sonra özelliklerini ayarlayıp satıcı köylülere yerleştiricez.
Ayrıca npc görünümlü evcil hayvanlarda yaptık:

Toplamda 12 farklı binek ve 20 farklı muhafız evcil hayvan oldu.
neden gölgelendirme yapmıyosun eşyalara cubikde tool vardı hatta bunun için

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
neden gölgelendirme yapmıyosun eşyalara cubikde tool vardı hatta bunun için
Öyle bi tool yok bildiğim kadarıyla ama yinede yapılabilir boyama ile. Ama nedeni yetenekleri daha çok geliştirmemem ile aynı, sunucuyu artık açmak istemem. Bakarsan her yerde daha iyi yapılabilecek şeyler bulabilirsin ama geliştir geliştir nereye kadar, artık tamamlama vakti geldi.
Yanlış anlama önerilerini önemsemiyorum değil ama çok vakit alacak ekstra şeyler diyorsun :( (100den fazla model var) şu an ekstra şeyleri değil de olan şeyleri geliştirecek önerileri dikkate alabilirim. Eğer olan şeyler üzerinde konuşmak istersen discordumu biliyosun

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün yay modellerinin efektlerini tamamladık: Twitch

Onun haricinde bütün tüccar npcler oluşturuldu ve sattıkları eşyalar fiyatları dahil ayarlandı.
[automerge]1523372526[/automerge]
Tüm 50 seviye ve üzeri eşyaların +9dan sonraki efekli modelleri hazırlandı, şimdilik daha düşük seviyeler için efekt olmucak.
Yayın, eşya kutsama sistemini kodluyoruz:
[automerge]1523460434[/automerge]
Eşya kutsama sistemi tamamlandı!
Bazı eşya efektleri: Lix3Nn GIFs - Find & Share on GIPHY
[automerge]1523541830[/automerge]
Bugün canavarları tasarlamaya başlıyoruz, yayın 10 dk içinde başlar:
[automerge]1523553197[/automerge]
bugün korsan bölgesnideki canavarları tamamladık: (bunlar için 2 model yaptık)

Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam uğraşıyor. Utku bey bekliyoruz sunucunuzu. Sezonluk bir sunucu olup kapamaz İnşallah.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yayın 10dkya başlıyor, buz bölgesi canavarlarından devam ediyoruz:
[automerge]1524239577[/automerge]
Yayın açık, uğramak isterseniz beklerim
[automerge]1524247781[/automerge]

Son düzenleme:

Bbatuhanxdm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır yoktum iyi ilerlemişsin utku :para:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır yoktum iyi ilerlemişsin utku :para:
Hoşgeldin. Canavarlar bitti, yakında yayınla görevleri yapmaya başlıcam. Uğrarsın bi ara :)
[automerge]1524678241[/automerge]
Meslek sistemi herşeyi ile tamamlandı. Silah veya zırh üretimlerinde bonus saldırı/defans kazanıyosunuz, ayrıca rastgele statü bonusları geliyor.

Son düzenleme:

Bbatuhanxdm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoşgeldin. Canavarlar bitti, yakında yayınla görevleri yapmaya başlıcam. Uğrarsın bi ara :)
[automerge]1524678241[/automerge]
Meslek sistemi herşeyi ile tamamlandı. Silah veya zırh üretimlerinde bonus saldırı/defans kazanıyosunuz, ayrıca rastgele statü bonusları geliyor.
Güzel ilerlemişsin hocam :)
Boş vakitim olmuyor okuldan dolayı, O yüzden uzun süredir yoktum sitede değişmiş hesabı unuttum yenisini açtım
Boş zamanım da gelmeyi dört gözle beklerim :kgül:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evcil hayvanların sahiplerini takip etme methodu geliştirildi. Artık blok içinde doğmuyo/içine ışınlanmıyorlar.
Ve ufak bir şey: