Güzel Bir Spawn Alanı Çifte Dungeon Ve Minesheft :d

Cruel_SLayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2 tane dugeon var üstelik aynı yerdeler.Ve birde Minesheft üstelik spawn bölgeniz çok güzel bir yer

ewet alan burası ve gördüğünüz gibi bir Canyon var :) şirin bir yer

Evet bu dağ Dungeonların olduğu dağ spawn noktasından oyunu normale alarak bakarsanız dağı görebilirsiniz. Üstelik bunun altında devasa bir Canyon var :)

Veee Dungeonlar arkadaki iskelet yandaki zombi olmak üzere 2 taneler. Sandıkların içini göstermeye kasamadım kusura bakmayın :) içlerinde kova demir Ve en güzeli enchantingli kitaplar var :D
Koordinatlar:
x:-318
y:69
z:211

Ve burasıda Minesheftin girişi Spawn bölgesinden çok uzak değil ve bence çok ilginç bir giriş alanı :D
Koordinatlar:
x:-162
y:63
z:392

Ve son olarak Minesheft , ordan girdikten sonra ilerlerseniz kendiniz bile bulabilirsiniz ama ben yinede Koordinatlarını vereyim :D
Koordinatlar:
x:-102
y:43
z:405
Evet arkadaşlar son olarak da Seedi vereyim.
Seed:-249689762 [Tekrar Belirtiyorum 1.4.6]
Arkadaşlar Seedi beğendiyseniz ve oynuyorsanız lütfen bir beğeniyi ve yorumu eksik görmeyin şimdiden teşekkürler...

flashbangtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
orda 2 değil 3 spawner var biride o spawnerlerin biraz altinda zombi spawninin solunda bi yerde :)

flashbangtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
spawnerlerin oralarda bulamadım ben az önce baktım ama aşşalarda vardır tabikide :))

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
olm çok guluonuz bu arada paylaşım için teşekkurler

Cruel_SLayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.4.7 için elimde güzel seedler var aslında paylaşabilirim belki örn: kendim denk geldiğim bir mushroom adası seedim var :)