HanedanSurvival Uzaytekin Rezilliği Ve Sunucu Reklamı

qforever

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
uzaytkn denilen sahıs gercekten dolandırıcı. gecen 2 çiğnenmiş sakızımı ve cebimde son kalan sarı 5tlmi çaldı.

xMadzzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Screenshot_22.png

Evet arkadaşlar emniyet müdürlüğü özel numaradan ulaşıyor gördüğünüz gibi çok önemli bir işlem ve çok korkuyorum. Lütfen ne yapacağımı söyler misiniz?

SDALŞGKASŞLKGAŞLS Arkadaşının numarasından arayıp hatta arkadaşının bile değil Büyük ihtimal Anası ya da babasının numarasından arayıp rahatsız ediyorsun. Bu işlerden vazgeçmeyeceksen yarın öğlen saatlerinde Emniyet Müdürlüğüne gidip gerekli dilekçe kağıtlarını doldurup Tüm Kanıtları, Tehditleri Ve emniyet müdülüğünü taklit etmeye kadar tüm kanıtlar klasör şeklinde hazırlayıp emniyet müdürlüğüne götüreceğim. Bu sana son uyarım olsun ya adam olursun ya da yapılacak işlemlere hazırlanacaksın.

xMadzzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca yaşım 14-15 değil Not olarak geçeyim 18 yaşıma girmek üzereyim herkese fotoğrafımı yayıp yaşımı 15 olarak gösteriyorsun onların da kanıtı mevcut Özel hayat ihlalini de çiğniyorsun. Daha devam et sen kendini sanal mafya sanmaya devam et senin gibiler piyasada çok fazla bebeğim

uzaytkn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  1. biz böyle bir şey yapmayız karalama kampanyasına devam ediliyor bu attığınız ss in de hiçbir şeyi bizi alakadar etmiyor.

2. yönetim ekibi olarak sürekli sunucumuzla ilgileniyoruz ama bizden bile çok ilgilenen siz varsınız.
  3. kaç aydır mesajlarınız küfürleriniz hakaretlerinizin ssleri duruyor ve yazdıklarınızda sürekli ailevi küfürler var.
  4. oyuncular gönderiliyor sunucumuza ve 13-14 yaşında dc profili belli olmayan hesaplar(genelde yeni açılmış) dm yoluyla bize yazılıyor sunucunuzda yokuz bile hala peşimize adam takıyorsunuz bu olayı biz uğraşmak istemiyoruz günlük olarak forum mesajı okur olduk.
5. bu küfürler, tehditvari vs mesajlarınız eğer devam ederse biz de gereken tüm hukuki işlemleri başlatıp bu işin yakasını da bırakmayacağız. bu bizimle uğraşan herkes için son uyarımızdır.

son olarak ekliyorum bizim kimseyle derdimiz yok amacımız sunucumuzla ilgilenmek.

xMadzzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  1. biz böyle bir şey yapmayız karalama kampanyasına devam ediliyor bu attığınız ss in de hiçbir şeyi bizi alakadar etmiyor.

2. yönetim ekibi olarak sürekli sunucumuzla ilgileniyoruz ama bizden bile çok ilgilenen siz varsınız.
  3. kaç aydır mesajlarınız küfürleriniz hakaretlerinizin ssleri duruyor ve yazdıklarınızda sürekli ailevi küfürler var.
  4. oyuncular gönderiliyor sunucumuza ve 13-14 yaşında dc profili belli olmayan hesaplar(genelde yeni açılmış) dm yoluyla bize yazılıyor sunucunuzda yokuz bile hala peşimize adam takıyorsunuz bu olayı biz uğraşmak istemiyoruz günlük olarak forum mesajı okur olduk.
5. bu küfürler, tehditvari vs mesajlarınız eğer devam ederse biz de gereken tüm hukuki işlemleri başlatıp bu işin yakasını da bırakmayacağız. bu bizimle uğraşan herkes için son uyarımızdır.

son olarak ekliyorum bizim kimseyle derdimiz yok amacımız sunucumuzla ilgilenmek.
Biraz daha sallamaya devam et altta attığım ss lere ne diyeceksin hadi onlar da yalan ağlama artık.

Screenshot_23.png

Screenshot_21.png

Yalanını atmaya devam et hadi bakalım. Yalanların gittikçe daha da çirkinleşiyor batıyorsun kankacım. Yan hesaplarından yazarsın anca hadi git işine boş yapma benle uğraşmaya kes yoksa cezasını ağır ödersin. Bizim peşimizden adam takan sensin kendini burda suçsuz şekilde göstermeye devam et senin ne mal olduğun herkes biliyor.

uzaytkn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Üstte yazdıgım gibi bu ssle de hiç alakamız yoktur en son seninle konusurken sunucular hayırlı olsun diyip aradan çıkalı kaç ay oldu ve sürekli böyle şeylerle geliyorsun bize ait oldugunu nerden biliyorsun seni tanımıyoruz bile.
ve seninle hiçbir sorunumuz yokken sürekli bir şeyler pesindesin ve bize sormadan sürekli küfürler edip bizi kötülüyorsun.

ve güne bizimle başlayıp bizimle uyuyorsun lütfen artık şu ssler yok böyle diye bize yazma alakamız bulunmuyor yönetim ekibimizin hesapları dc sunucumuzda mevcut bize ait degil bu hesaplar.

bunu sana kim yapıyorsa bu biz değiliz.

xMadzzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üstte yazdıgım gibi bu ssle de hiç alakamız yoktur en son seninle konusurken sunucular hayırlı olsun diyip aradan çıkalı kaç ay oldu ve sürekli böyle şeylerle geliyorsun bize ait oldugunu nerden biliyorsun seni tanımıyoruz bile.
ve seninle hiçbir sorunumuz yokken sürekli bir şeyler pesindesin ve bize sormadan sürekli küfürler edip bizi kötülüyorsun.

ve güne bizimle başlayıp bizimle uyuyorsun lütfen artık şu ssler yok böyle diye bize yazma alakamız bulunmuyor yönetim ekibimizin hesapları dc sunucumuzda mevcut bize ait degil bu hesaplar.

bunu sana kim yapıyorsa bu biz değiliz.
madem sen değilsin (senin olduğunu hepimiz biliyoruz) o zaman bu konuyu burda kapatıyoruz ama eğer bir daha sizin sunucu taraflı ve senle ilgili ss gelirse burdaki konuştuğumuz herşeyi yaptığın tüm herşeyi klasör şeklinde emniyete verecem haberin olsun. Herkese iyi forumlar bu konu burda kapandı bir daha uğraştığınızı göreyim bu konu sürekli devam edecek.

xMadzzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
NOT: Boşuna zamanım geçmesin diye konu burda kapanıyor haklı olduğundan değil buradan herkes bilsin. Gereksiz kişilerle gereksiz zaman harcayamam işim gücüm var yoksa herşeyi tamı tamıyla uğraşırdım. Rezil konuma düşersin ve alacağın en ağır cezalar için çabalardım. Senin gibilerle uğraşamam zaten ben yaptım diye hiçbir suçlu ve aptal yoktur. Her zaman "Ben yapmadım, Biz yapmadık" kelimesi geçer.