Hangi Hosting'e Güvenmeliyim?

Proomp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamun Aleyküm,

Arkadaşlar biliyorsunuz ki piyasada çok fazla Minecraft sunucusu açılıyor (genellikle çocuklar açıyor) o yüzden hostingler müşterilerini enayi yerine koyabiliyorlar. Ve son zamanlarda da Minecraft sunucusu açarmış gibi herkes hosting açmaya başladı. O yüzden tecrübeli bir hosting arıyorum. Benim için performans, ddos koruması ve destek önemlidir. Araştırma yaptım ve güvenebileceğim ucuz fiyata bazı hostingler seçtim. Güven konusunda emin değilim, desteğinize ihtiyacım var. Tercih edeceğim Ryzen VDS hostingler:

(Bu liste ucuzdan pahalıya doğru sıralanmıştır)

R9 3900X:
Kayizer: 8GB R9 3900X 4 Core (120₺) En Uygun Fiyatlar İle Ryzen Sunucu Kiralama - KAYIZER
Awmbilişim: 8GB R9 3900X 4 Core (120₺) AWM Bilişim
Anksoft: 8GB R9 3900X 4 Core (120₺) VDS Platinum Kiralama | VDS Platinum Sunucu Kiralama - AnkSOFT İnternet Hizmetleri
Keyubu: 8GB R9 3900X 4 Core (160₺) Ultra Performans VDS - Keyubu

Diğerleri:
Anadoluhost: 8GB R9 3900X veya 5900X 4 Core (150₺) TR Ryzen VDS - ANADOLUHOST
Aksunucum: 8GB R9 3950X 4 Core (160₺) AKSUNUCUM - AMD Ryzen Performans Odaklı Yeni Nesil Sunucular

Dehost 7 core cpu veriyor?:
Dehost: 8GB R9 3950X 7 Core (155₺) deHost - Bilişim ve Yazılım Hizmetleri

(Slimmweb, Batihost, Rabisu ve Sunucuvadisi hakkında lütfen yorum yapmayın. Onlardan almayacağım.)

Arkadaşlar 2 vds alacağım, bungeecord ve oyun modu için ayrı olacak. Kayizer'den Skyblock için almayı, Awmbilişim'den bungeecord için almayı düşünüyorum. Tabii ki sizin düşünce ve deneyimlerinizi de öğrenmek istiyorum. Ddos korumaları ve vds performansları hakkında yorum yapmayı unutmayın.

İyi günler.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Anksoft harici hiçbirini denemedim. Govizyon öneririm. Ryzen için dotNet'e Discord üzerinden ulaşırsan yardımcı olacaktır.

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamun Aleyküm,

Arkadaşlar biliyorsunuz ki piyasada çok fazla Minecraft sunucusu açılıyor (genellikle çocuklar açıyor) o yüzden hostingler müşterilerini enayi yerine koyabiliyorlar. Ve son zamanlarda da Minecraft sunucusu açarmış gibi herkes hosting açmaya başladı. O yüzden tecrübeli bir hosting arıyorum. Benim için performans, ddos koruması ve destek önemlidir. Araştırma yaptım ve güvenebileceğim ucuz fiyata bazı hostingler seçtim. Güven konusunda emin değilim, desteğinize ihtiyacım var. Tercih edeceğim Ryzen VDS hostingler:

(Bu liste ucuzdan pahalıya doğru sıralanmıştır)

R9 3900X:
Kayizer: 8GB R9 3900X 4 Core (120₺) En Uygun Fiyatlar İle Ryzen Sunucu Kiralama - KAYIZER
Awmbilişim: 8GB R9 3900X 4 Core (120₺) AWM Bilişim
Anksoft: 8GB R9 3900X 4 Core (120₺) VDS Platinum Kiralama | VDS Platinum Sunucu Kiralama - AnkSOFT İnternet Hizmetleri
Keyubu: 8GB R9 3900X 4 Core (160₺) Ultra Performans VDS - Keyubu

Diğerleri:
Anadoluhost: 8GB R9 3900X veya 5900X 4 Core (150₺) TR Ryzen VDS - ANADOLUHOST
Aksunucum: 8GB R9 3950X 4 Core (160₺) AKSUNUCUM - AMD Ryzen Performans Odaklı Yeni Nesil Sunucular

Dehost 7 core cpu veriyor?:
Dehost: 8GB R9 3950X 7 Core (155₺) deHost - Bilişim ve Yazılım Hizmetleri

(Slimmweb, Batihost, Rabisu ve Sunucuvadisi hakkında lütfen yorum yapmayın. Onlardan almayacağım.)

Arkadaşlar 2 vds alacağım, bungeecord ve oyun modu için ayrı olacak. Kayizer'den Skyblock için almayı, Awmbilişim'den bungeecord için almayı düşünüyorum. Tabii ki sizin düşünce ve deneyimlerinizi de öğrenmek istiyorum. Ddos korumaları ve vds performansları hakkında yorum yapmayı unutmayın.

İyi günler.
Keyubu

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sadece keyubu denedim ve güvenebilirsiniz, ancak fiyatları fazla olduğu için de eksi bir yönü var.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbirine, biraz linux bilgin ve bütçen varsa direkt yabancı veri merkezi ile anlaşmanı öneririm.
hetzner en makul fiyat/özellikleri sunan bir şirkettir. Ayrıca çoğu hosting de zaten makinelerini oradan alıp veriyor/bölüyor.

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazdığın hostingler arasında ilk seçimim @AnadoluHost olurdu eğer bütçen daha düşük ve reklama ihtiyacın var ise @Keyubu

Proomp

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece keyubu denedim ve güvenebilirsiniz, ancak fiyatları fazla olduğu için de eksi bir yönü var.
Yazdığın hostingler arasında ilk seçimim @AnadoluHost olurdu eğer bütçen daha düşük ve reklama ihtiyacın var ise @Keyubu
Teşekkürler arkadaşlar, reklam gerekiyor ve bunun için Keyubu çok uygun, Keyubu'yu seçiyorum. Peki bungeecord vds için en iyi ddos korumalı hangi hostingi önerirsiniz?