Yardım Hangi Klavye?

Razer Blackwidow V3 vs Monster Pusat K3

• Razer Blackwidow V3

• Monster Pusat K3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Enesyalmanci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Klavye alacağım ama kararsızım fiyatı hesaba katmadan fikrinizi belirtir misiniz? Başka sunacağınız klavye fikirlerine de hayır demem :)

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17

Klavye ben aldıktan sonra 1300TLye fırlamıştı 2 hafta içinde ancak benim aldığım fiyatın da altına (ama ben hediye kodu ile daha ucuza almıştım yine) düşmüş. KESİNLİKLE öneriyorum ve Logitech ürünlerinin büyük çoğunluğunu diğer firmaların ürünlerine göre daha çok öneririm. Monster'dan çok daha pahallı ancak Razer ile yaklaşık aynı fiyat aralığında. Ama ikisinden birini alacaksanız Razer derim ben. Monster'ın çok uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum.​

Enesyalmanci

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Klavye ben aldıktan sonra 1300TLye fırlamıştı 2 hafta içinde ancak benim aldığım fiyatın da altına (ama ben hediye kodu ile daha ucuza almıştım yine) düşmüş. KESİNLİKLE öneriyorum ve Logitech ürünlerinin büyük çoğunluğunu diğer firmaların ürünlerine göre daha çok öneririm. Monster'dan çok daha pahallı ancak Razer ile yaklaşık aynı fiyat aralığında. Ama ikisinden birini alacaksanız Razer derim ben. Monster'ın çok uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum.​
Teşekkür ettim. Bakacağım :)