Hangi mod packi oynamalıyım?

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bovus[Nevo],FTB INF. EVOLVED (EXPERT),Lost Sorcery.

Ender_T5

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madeni evini süslemek için mi kullanıyosun ? Yani bunu yapmıyacağımıza göre gerek yok ve o textureler Redpower2 textureleri olması lazım asıl hali öle. .d

bide araştırdım, redpower kendi standalone oyununu yapacakmış, orespawnnın dangerzone olması ve aether 2 1.10.2 bittikten sonra gilded games'in kendi oyununa başlaması gibi (daha bitirmedi, open source geliştiriyorlar).

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bide araştırdım, redpower kendi standalone oyununu yapacakmış, orespawnnın dangerzone olması ve aether 2 1.10.2 bittikten sonra gilded games'in kendi oyununa başlaması gibi (daha bitirmedi, open source geliştiriyorlar).
Eloraam'dan çıt çıkmadıkça redpower çıkmaz onu söyleyeyim Redpower3 haberi verilmişti ama 1 yıl önce yani pek çıkacağını sanmıyorum.Dediğin gibi kendi standalonesi olacak.

Ender_T5

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
http://www.eloraam.com/
Redpower ile ilgili bilgileri buradan alabilirsin başka bir yerde gördüğüne inanma derim. .d Pek Redpower 3 ün çıkacağı görülmüyor 1 yıl geçti hala çıt yok.
bide bir sorum olacak, better fps'te en iyi argoritma ne? 200 modluk teknoloji ve savaş karışık bir mod paketi yapıom da, rivens half mı en iyisi, yoksa rivens full mü, ya da rivens mı? hangi algoritma daha hızlı? (fastcraft mod paketinde var)

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bide bir sorum olacak, better fps'te en iyi argoritma ne? 200 modluk teknoloji ve savaş karışık bir mod paketi yapıom da, rivens half mı en iyisi, yoksa rivens full mü, ya da rivens mı? hangi algoritma daha hızlı? (fastcraft mod paketinde var)
Her zaman performans istiyosan riven half iyidir.

Ender_T5

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her zaman performans istiyosan riven half iyidir.
200 mod olduğu için rivens half'ta da fps drop yiyor (chunk yüklenirken) zaten fps 120'ye çıkıyor, ama fps droplar chunk yüklenince oluyor. fps dropları çözmenin bir yolu var mı?

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pixelmon 17 10 candır gerisi modpackdır :D denilecek tek şey bu

Ender_T5

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
fps sorununu çözdüm, harita modunu reis minimap yaptım ve süper hızlı oldu

bide betterfpsi kaldırdım, sadece fastcraft var