[HARD-RP] ST-RP S1V1 Başvurular Açılmıştır. 31.01.2016 Online.

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an kendi sistemlerimi cana hediye ettim,sistemleri ekledi ve yapıları değişicez fakat çok uzun sürmez.
Sizin bir önceki sunucunuzda oynamıştım sanki sizin sunucunuzda kalenın etrafında dağlar vardı sanırsam ? yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın .

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
item kastık demir cehveri zümrüt para kastık onları diyorum gibi

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumdaki konulara kadar çalmışsın be dostum anlamıyorum bunu neden yaptığını.Bir yerlerden bir şeyleri yapıştırarak bir yerlere geleceğini zannetmiyorum.Forumunda örnek bir karakter başvurusu bile yazamıyorsan koca sunucuyu yönetmeyi nasıl planlıyorsun?

turancan kayışlı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alıntı Diyen Arkadaşlara Benden Şu Laf Gelsin 2010 Dan Beri OrtaÇağ RPG Sunucusu Açan (Hiracles) Alıntı Falan Demeyin Herzaman Bu Konsepti Kullanır.

Forumdaki konulara kadar çalmışsın be dostum anlamıyorum bunu neden yaptığını.Bir yerlerden bir şeyleri yapıştırarak bir yerlere geleceğini zannetmiyorum.Forumunda örnek bir karakter başvurusu bile yazamıyorsan koca sunucuyu yönetmeyi nasıl planlıyorsun?
? Sen Önceki Sunucuları Görmedin Galiba Bu Şeyler Çalıntı Değil 2010 Dan Beri Herzaman Böyleydi Yani Alıntı Yapan Siz Olmuş Oluyorsunuz Fakat Haberiniz Olmadığı İçin Alıntı Olmaz Yani Bizimde Sizden Haberimiz Yoktu Alıntı Olmuyor Ve Herzaman Bu Konsepti Yaptığımız İçin Yine alıntı Olmuyor Eğer Sizde Öyle Yapıyorsanız ALıntı Değildir Kısacası Boşuna ALıntı Vb Demeyelim Lütfen. Burada Sana Bir Kötü Laf Etmedim Eğer Rahatsız Olduysan Mesajımı Silerim.

Koca Bir Sunucu Yönetmeyi Nasıl Planlıyorsun............ Sunucu 40-50 Kişilik Olduğu Zamanlarda Bİle Çok Rahat Yöneten bir ADAM :S (Hiracles)

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alıntı Diyen Arkadaşlara Benden Şu Laf Gelsin 2010 Dan Beri OrtaÇağ RPG Sunucusu Açan (Hiracles) Alıntı Falan Demeyin Herzaman Bu Konsepti Kullanır.

? Sen Önceki Sunucuları Görmedin Galiba Bu Şeyler Çalıntı Değil 2010 Dan Beri Herzaman Böyleydi Yani Alıntı Yapan Siz Olmuş Oluyorsunuz Fakat Haberiniz Olmadığı İçin Alıntı Olmaz Yani Bizimde Sizden Haberimiz Yoktu Alıntı Olmuyor Ve Herzaman Bu Konsepti Yaptığımız İçin Yine alıntı Olmuyor Eğer Sizde Öyle Yapıyorsanız ALıntı Değildir Kısacası Boşuna ALıntı Vb Demeyelim Lütfen. Burada Sana Bir Kötü Laf Etmedim Eğer Rahatsız Olduysan Mesajımı Silerim.

Koca Bir Sunucu Yönetmeyi Nasıl Planlıyorsun............ Sunucu 40-50 Kişilik Olduğu Zamanlarda Bİle Çok Rahat Yöneten bir ADAM :S (Hiracles)
Sen yanlış anlamışsın hiracles(kaan) olaya sonradan dahil olduğu yani size biraz yardımcı olmak için yetkili arkadaşınızda ilk sayfada alıntı yaptığını söylemiş saten biraz daha açmamı istersen http://www.auroraroleplay.com/ bu sizden neredeyse 20 gün önce kurulan sunucunun sitesi ve sizinki http://www.spigotturk.tr.tn/ onların örnek başvurusu http://forum.auroraroleplay.com/showthread.php?tid=15 ve nedense bundan sadece 1 saat sonra sizin oluşturduğunuz örnek başvuru http://spigotturk.tr.tn/forum/showthread.php?tid=1&pid=1#pid1 baya hızlısınız :) daha fazla örnek göstermek istemiyorum sana oldukça açıklayıcı olmuştur umarım

KillJoyJR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kullandığı karakter başvurusunda isimlerin bazı kısımlarını değiştirmeyi bile unutmuştu.

Sen bize alıntı dersen sadece kendini rezil etmiş olursun.

Voodo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kullandığı karakter başvurusunda isimlerin bazı kısımlarını değiştirmeyi bile unutmuştu.

Sen bize alıntı dersen sadece kendini rezil etmiş olursun.
Hocam eğerki kendinize güveniyorsanız bizden daha güzel bir rol ortamı oluşturmayı deneyebilirsiniz biz burada insanlara doğru düzügn bir sunucu sunarken siz bizi kötülüyorsunuz ama biz sizinle muhattap olma ihtiyacına girmiyoruz bile. Buda sizin korkularınızı su yüzüne çıkartır.
İyi Forumlar.

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıldı ama şuanlık bakımda. 15 dk lık bakım dediler biraz daha uzun surcek galıba