Haritama redstone-command block bilgisi yüksek olan bi arkadaş arıyorum

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, aklımda bir proje var. Bunun için redstone bilgisi biraz yüksek bir arkadaş arıyorum. Ben haritayı yaparken oda command block-redstone ile bana yardım edicek. Yardım etmek isteyen mesaj atabilir.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
@Thepoisonn (büyük ihtimal okul nedeniyle meşguldur ama anmamak ayıp olur) @TheRedstoneEngineer (umarım sen müsaitsindir) bende biliyorumda müsait değilim. İyi oyunlar :)

@Erenbulbul (triplendi, yoksa iyi degil yani :p )

Son düzenleme:

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Thepoisonn (büyük ihtimal okul nedeniyle meşguldur ama anmamak ayıp olur) @TheRedstoneEngineer (umarım sen müsaitsindir) bende biliyorumda müsait değilim. İyi oyunlar :)
Beni etiketlediğin için teşekkürler fakat ben de maalesef yardımcı olamam okullar açıkken. 9. sınıf ağır geldi baya :D Ama eğer yazın dersen olabilir, gerçi ne zamandır Minecraft da oynamıyorum unutmuşumdur biraz ama.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Beni etiketlediğin için teşekkürler fakat ben de maalesef yardımcı olamam okullar açıkken. 9. sınıf ağır geldi baya :D Ama eğer yazın dersen olabilir, gerçi ne zamandır Minecraft da oynamıyorum unutmuşumdur biraz ama.
Unutulur :D ben bi ara oturdum ne yazacağımı hatırlayamadım bön bön kaldım

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazın'da olabilir. Haftasonu boşsan'da olabilir. Uzun bir şey değil yani pek uzatmayız.