********* > Hayatta kalma sunucusu - EKİP KURULUYOR, İÇERİ!

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar sakın başvurmayın kazıklıyolar bunlarda böle işte beni kazıkladılar sakın gitmeyin başvurmayında bunlar kötü sunucu sakın başvurmayın :(
Arkadaşım, senin yaşın tutmuyordu yaşın 14. Ben dedim yaşın tutmuyor dedin kii "Akıl yaşta değil başta" felan dedin tamam dedik bu iyi birine benziyor dedik ve seni grup'a aldık konuşacaktık. Sen dedin kii "Mikrafonum var konuşurum" sonra grup'a aldım gel diyince "Müsait değilim" dedin ve biz şüphelendik ve attık grup'tan. Bunda hiç bi' kötü bi' olay yok, boş yere baltalama. En son'da bize söven sendin, kanıtlarım var.

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım, senin yaşın tutmuyordu yaşın 14. Ben dedim yaşın tutmuyor dedin kii "Akıl yaşta değil başta" felan dedin tamam dedik bu iyi birine benziyor dedik ve seni grup'a aldık konuşacaktık. Sen dedin kii "Mikrafonum var konuşurum" sonra grup'a aldım gel diyince "Müsait değilim" dedin ve biz şüphelendik ve attık grup'tan. Bunda hiç bi' kötü bi' olay yok, boş yere baltalama. En son'da bize söven sendin, kanıtlarım var.
dostum yalan söleme mikrafonum var dedim sadece konuşurum demedim ve neden şüpheleniyonuz napcam ben size konuşmuyom die bilmeden iş yapıyonuz ben hem size kızdığım için

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostum yalan söleme mikrafonum var dedim sadece konuşurum demedim ve neden şüpheleniyonuz napcam ben size konuşmuyom die bilmeden iş yapıyonuz ben hem size kızdığım için küfür ettim
İşte, konuşmadığınız için. İyi kii almamışız, her sinirlenen sövseydi ne olurdu bu iş :)

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum yalan söleme mikrafonum var dedim sadece konuşurum demedim ve neden şüpheleniyonuz napcam ben size konuşmuyom die bilmeden iş yapıyonuz ben hem size kızdığım için küfür ettim
:) Neyseki almamışız hergün birton şikayet geleceği şüphesiz.

Cengizhand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurumu yaptım.
Cengizhan ARAL

Yarın 16:30 ile 19:00 arasında geri dönüş yapılmış olursa Skype'tan veya TS3'ten iletişime geçebiliriz.
16:30'dan sonra olmasının sebebi okul.

+15 yaş ;( 6 Temmuz da 15 olacağım. Alım yaşa göre değil bilgiye göre olmalıdır. Yoksa 80 yaşında biri başvurursa onu yetkili olarak alacak mısınız? (Sizide anlıyorum olgunlaşmış [olgun yanlış anlaşılmasın] birisi olsun istiyorsunuz. Ama bazıları 10 yaşında olgunlaşır, bazıları ise 20 yaşında bile olgunlaşamazlar {beni ister seçin ister seçmeyin bu size kalmış bir seçimdir. Sunucunun sahibi sizsiniz sonuçta})
İyİ günler dilerim.

Mobilden gönderilmiştir.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Mehmet başkanın çalışmaları efsane olacak. Şu sıralar vaktim olsa dahil olmak isterdim, KG.

Emre5151

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim tel yok istek atamıyorum ?

annemin tel no veriyim diycem o kızar :D

mod alımı yaptım tel no salladım ona bakmayın aramayın :D

ErsanBaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba İlk Önce İyi Günler.
Seçitiğim Yetki Modoretör Veya Rehber:)
Adım Ersan
Soyadım Ellikçi
Minecraftı 6 Yıldır Oynuyorum
Yasım 14.30
Guzel Bir Ekip Olabilirz :)

Skeypem : ツ Ersan ツ Burdan Daha İyi Konusabilirz.

yBloodz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Builder Olabilriim ve iyi de wg de vb. anlarim