Hazır Forge'lu Minecraft / Hazır Forge'lu + Pluginli Server / Shaders ve daha fazlası

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
isteklerinizi bekliyorum :)

IEmreCan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 de eğlenceli bi mod paketi yaparsan sevinirim.

Zaq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
teknik modlu minecraft oynamak istiyorum ama minecraftım orjinal değil bir yerden almıştım ama satıcı çalıntı kredi kartı ile aldığı için silindi.yardımcı olabilir misin şimdiden teşekkürler

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 de eğlenceli bi mod paketi yaparsan sevinirim.
üzgünüm kısa bi süre bilgisayardan ayrildiğim için göremedim acaba eğlenceden kastın ne tür modlar istiyorsun ?[DOUBLEPOST=1436193647,1436193610][/DOUBLEPOST]
teknik modlu minecraft oynamak istiyorum ama minecraftım orjinal değil bir yerden almıştım ama satıcı çalıntı kredi kartı ile aldığı için silindi.yardımcı olabilir misin şimdiden teşekkürler
Crackli launcherle girebilirsin :) http://****.net/launchers eğer şifre sorarsa 123 fln yaz girer

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
isteklerinizi bekliyorum ! :D

Salihc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Skypee niz Varmı
[DOUBLEPOST=1436474351,1436474319][/DOUBLEPOST]Merhaba Skypee niz Varmı

HiyarliFasulyecik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bi tane modpaketi yaptım hatta adı dod's modpack aratırsanız çıkar. İsterseniz de indirin içinde gayet güzel modlar vardır. İndirdikten sonra oyun penceresi açılınca forge bir kurulum yapıyor. O sırada görülen hata çıkıyor.
Mavi linke basınca 404 not found diyor ancak ben bu sorunu çözmeyi buldum. Mods klasörünün içindeki 1.7.10 klasörünün içine http://www.mediafire.com/download/pxxdu4uhqp1djbd/MrTJPCore-1.0.9.18-universal.jar linkteki dosyayı atınca düzeliyor. Ancak asıl sorduğum şey bunun tıpkı techniche modpaketi indirirken modların otomatik gelmesi gibi yapamıyormuyuz? Şahsen ben dropboxa yüklemeden önce modpack.jar ın içindeki modsa 1.7.10 diye klasör açıp içine koydum. Ancak olmadı (zaten modpaketinin şuanki hali o). Bunu neden soruyorum, çünkü arkadaşlarımla serverde (kendi açtığım) oynamak için onların da o sorunu çözmesi gerekiyor. Ve maalesef fazla bilgisayar bilgisinin olmadığı arkadaşlarım olduğu için genelde yükletirken çok zorlanıyorum ve zaman alıyor. Bu sadece arkadaşlarım için geçerli değil. Bu hatayla modpaketimi indiren herkes karşılaşıyor. Şimdiden teşekkürler. (Orada dediği gibi mods klasörüne atın diyor. Onu denersem olur mu?)