İstek her adaya 1 defa konulan spawner

SametGuven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler Bi Spawner İstiyorum Ama Bu Spawner Her Adaya Sadece 1 Kere Konulsun Yani Yan Hesap Açıp Alınca Onu Kendi Adalarına Koyamasınlar...

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bu özellik mümkün olsa bile muhtemelen böyle bir skript veya plugin piyasada yoktur. Kimsenin ücretsiz olarak yapacağını sanmam.
Yan hesapla başka ada oluştursalar yine 2 tane spawnerleri olmuş oluyor. Bir şey değişmez yapsan bile yani.

SametGuven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu özellik mümkün olsa bile muhtemelen böyle bir skript veya plugin piyasada yoktur. Kimsenin ücretsiz olarak yapacağını sanmam.
Yan hesapla başka ada oluştursalar yine 2 tane spawnerleri olmuş oluyor. Bir şey değişmez yapsan bile yani.
Hmm Peki Teşekkürler

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Evet @ErenSB'ye katılıyorum ki basit bir çözüm olarak 1 ip üzerinden kayıt olmalarını sağlamak.

SametGuven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet @ErenSB'ye katılıyorum ki basit bir çözüm olarak 1 ip üzerinden kayıt olmalarını sağlamak.
Bi Sunucuda Görmüştüm de Ondan Yazmıştım Güzel bi Şeydi Belli Bi Rütbeye Gelince Bi Spawner veriyodu Onu Sadece 1 Adaya Bi Kere Koyuyobiliyordun baya güzeldi

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bi Sunucuda Görmüştüm de Ondan Yazmıştım Güzel bi Şeydi Belli Bi Rütbeye Gelince Bi Spawner veriyodu Onu Sadece 1 Adaya Bi Kere Koyuyobiliyordun baya güzeldi

Muhtemelen kendi sistemleridir.