• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone satın alrabisu
  • Telltale'in en sevilen serilerinden biri olan Minecraft: Story Mode Sezon 1'i sizlerden bir kişiye hediye edeceğiz.; katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Forum Dergisi Her Okulda Rastlayabileceğiniz Öğrenci Tipleri

byBluera

A steady stream of a madness
Takım Lideri
Geliştirici
Mesajlar
721
Beğeniler
1,317
Puanları
2,020
Minecraft
bluerik
#1

Forum Dergisi: Her Okulda Rastlayabileceğiniz Öğrenci Tipleri
H
epimiz sıralardan sıralara, derslerden derslere geçiyoruz. Eminiz ki bu sayfayı okuyan birçok kişi öğrenci statüsündedir. Derslerden yana, bu sayfamızda neredeyse her okulda karşımıza çıkan, bazen garip bazen de iyi yönleri olan öğrenci tiplerini derledik.

zeki.pngBu öğrenciler eminiz ki her okulda vardır. Ve sanırım olmaya da devam edecekler. Ayrıca bazılarımızı kıskandırdığını da söylememek mümkün değil.

butungoz.pngBu tür öğrenciler her okulda kesinlikle bulunmaktadır. Ve bütün öğretmenlerin, öğrencilerin gözünün kendi üzerinde olmasını isterler. Ayrıca bunu sağlamak için yağ çekmekten de kaçınmazlar.

umurunda.pngBu öğrenciler hem profesyonel bir biçimde uyuyabilir ve dersi dinlemezler. Çünkü bu tür öğrencilerin hiçbir şey umurunda olmaz. Ödevler, sınav notları bu öğrenciler için hiç ama hiç önemli değildir. Okulda oturacak bir yer verin, hemen oracıkta uyuyuverirler. Gerçekten üzücü!

haylaz.pngBu tür öğrencilerin de tek amacı, okulda eğlenecek bir şeyler aramaktır. Aslında bazen, bu tür öğrenciler her ne kadar eğlenceli olabilseler de bazen dozları fazla kaçabiliyor. Buraya öğrenmeye geldik, alo!

AGLA.pngBu öğrencilerin gözü her zaman yükseklerdedir. Sınavdan eğer belirlediği nottan biraz düşük alsa bile hemen ağlarlar. İyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi karar verin. Ama bu kadar üzülecek ne vardı yahu?!
Sayfa 1 ˚ Okulda Rastlanan Öğrenci Tipleri
ayrac.png


yakisikli.pngEminim ki yine bu tür öğrenciler her okulda vardır. Ayrıca bütün kızların peşlerinden koştuklarını da görüp, şahit olmuşsunuzdur. Eminim ki 1 kere de olsa kıskanma olasılığınız çok yüksek.

guzel.pngYakışıklı olanlar olur da güzel olanlar olmaz mı?! Bu öğrenciler toplulukta her zaman zirvede olmak isterler. Ayrıca bütün erkeklerin peşlerinden gittiklerini de unutmayalım.

kopya.pngBu öğrenciler genelde hiç ama hiç ders çalışmazlar. Tek amaçları, sınavı iyi yapan ve zeki olan birilerin yanına oturup kopya çekmektir. Ayrıca takdire şayan kopyacılar da var. Ama siz yine de kopya çekmeyin. Ders çalışın canım ne olacak! Ayrıca siz kopya verenler, vermeyin, çalışsınlar da gelsinler!

nefret.pngHani vardır ya, "okula git alışırsın, mecbursun!" diyenler... Bu öğrenci tipleri için bu söz hiç ama hiç geçerli değil. Okullardan tam olarak nefret ederler. Okula gidin canım ya, sonra iş bulamazsınız bak...

kavgaci.pngBu öğrenciler de her zaman kavga için yer ararlar. Onlara bir kere bulaştınız mı?! O zaman kavgaya hazır olun, çünkü bu tür öğrencilerin tek çözüm yolu kavgadır. Demek ki bunlara konuşmayı öğretmek lazım.
Sayfa 2 ˚ Okulda Rastlanan Öğrenci Tipleri
ayrac.png
 

byBluera

A steady stream of a madness
Takım Lideri
Geliştirici
Mesajlar
721
Beğeniler
1,317
Puanları
2,020
Minecraft
bluerik
#3
Gamer forumu ile alakalı biri içerik olarak bulmadığım için beğendiğimi söyleyemeyeceğim yine de elinize sağlık.
Bir de, bu ne?
Bu içeriklerimizin hepsi Gamer Türkiye dergi projesinin bir parçasıdır.
Sorduğunuz şey ise, daha gerçekçi olabilmesi için sayfalara bölüyoruz.
 

Bolonezella

Zombi Katili
YASAKLANDI
Mesajlar
153
Beğeniler
537
Puanları
570
Steam
Bolonezella
Minecraft
Bolonezella
#10
İnciciler nerede ? Her sınıfta 1 tane olur illaki.
"PEKİ YA BİZ NE KONUSU AÇALIM ?" derseniz dediğim gibi oyunlar hakkında konular açın yada teknoloji. Mesela yeni çıkan bir GPU mimarisinden söz edebilirsiniz, steam indirimlerinden söz edebilirsiniz, bir oyunu eleştirebilirsiniz

Çoğu okulda çoğu yok ama neys
Devlet okullarında olur genelde bunlar. Canım benim okul öğrenmek için değil ki, okul hani arkadaşlarla aramızda küfürleşelim,dövüşelim yada okuldan kaçalım yani okulun başka bir sebebi yok ki.

Tam tersi, çoğu her okulda oluyor.
Konu ismi düzenlemesi "Okulda uzak durmanız gerekenler."