Herkes Nickinin Hikayesini yazsın!?!

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim nickimin hikayesi...
Efsaneye göre Girit kralı Minos’un oğullarından birinin adı Adrogos'tur. Dikkatinizi çekiyim AdrOgos.
bende bu isim hoşuma gitti ve nick olarak kullanmayı tercih etmiştim. İlk başlarda nicklerim Adrogos olarak geçiyordu ve sonradan hatırlamadığım bir siteye
üye olurken yazım hatası ile Adragos yazmıştım. Buda hoşuma gitmişti ve artık bu nick'i kullanmaya başlamıştım. Arada sırada çok nadir olsada halen Adrogos'u kullandığım
oluyor :D

Hayydi gelelim sizin hikayenize :))

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sınıfta takılan bir lakap aşırı hoşuma gitti. Saçma sapan kullanıcı adları yerine kendime özgü olan bunu kullanıyorum. Ayrıca farklı şekilde versiyonları da var;
bkz. BaySincap, SincapBey
Bu kullanıcı isimlerini herhangi bir yerde görürseniz bilin ki o benim.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sınıfta takılan bir lakap aşırı hoşuma gitti. Saçma sapan kullanıcı adları yerine kendime özgü olan bunu kullanıyorum. Ayrıca farklı şekilde versiyonları da var;
bkz. BaySincap, SincapBey
Bu kullanıcı isimlerini herhangi bir yerde görürseniz bilin ki o benim.
görürsem selam veririm :D

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
İlk Önce Nickim Survival231 idi reklam içindi ama reklam yapmadım :/ sonra minecraft nickim olan dionisback i kullandım sonrada
@Yeselectro nun Ornitorenk Düşmanlığına Karşı Bu Adı Koydum :/Ornitorenklerim Ücretli Olarak İstediğiniz Kişinin Evine Baskın Yapabilir :/

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sebeb :Wwe izliyordum spiker inanılmaz inanılmaz diye bağırdı o zamanda foruma kaydolucaktım.Ne nick kullanayım dedim sonra spiker bir daha İnanılmaz dedi.Yani Wwe sevgimden dolayı.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir gün yine wikipedia'da geziyorum. Baktım ilginç felsefeler falan var, o anda da foruma kayıt oluyordum. Epistemoloji adlı felsefedeymişim o sırada. Dedim ben bu nicki niye koymuyorum falan, hoşuma gitti sonra Epistomoloji yaptım, e yi o yaptım baktım daha ciks duruyor işte öyle.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk Önce Nickim Survival231 idi reklam içindi ama reklam yapmadım :/ sonra minecraft nickim olan dionisback i kullandım sonrada
@Yeselectro nun Ornitorenk Düşmanlığına Karşı Bu Adı Koydum :/Ornitorenklerim Ücretli Olarak İstediğiniz Kişinin Evine Baskın Yapabilir :/
moyncroft nockom dionisbock.. Bune bu kim? -,-

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Türk olduğumu belli etsin dedim şekil olsun dedim bunu buldum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi