Herobrine Gerçek Açıklamalı Anlatım !

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.4.4 daha alphada sisi tiny al belki gelir!

Asrin Senemoglu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ama benim bildiğime göre herobrine alphadan sonra kaldırılmış.Şu an sadece bir mod.Hatta o mod bende var.ama kullanmıyorum.

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında kalkmadı oyunun dosyalarını incelersen mob lar kısmını görürsün onu görme şansı [modsuz] 7 milyonda 1

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
o korkunç sesler varya o herobrine ışınlandığında çıkıyor

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ben hep oynuyorum ama bir türlü karşıma çıkmıyor.Bazen garip ve korkunç sesler geliyor ama hiçbir şey olmuyor.Herobrine 1.4.4 yok bence.şu ana dek hiç kızıltaş meşalesi tabela falan görmedim.ama çölün ortasında garip bir piramit gördüm onun ne olduğunu bilmiyorum işte.ama onu herobrine yaptığını sanmıyorum.
Herobrine yiyosa gel :D
kardeş o gördüğün piramit 1.3.2 güncellemesi ile geldi.yani herobrine yapısı falan değil.

mincraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
minecraft 1.4.2 yükleyeceğim...hiç sitede yüklenmiyor.link verebilirmisiniz??:)

Redstone_İnventer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DOĞRU SÖYLÜYOSUN BİKERE ORMANDA GEZİYORDUM Kİ ÖNÜME HEROBRİNE GELDİ DOĞRU EVİME KAÇTIM . ÇOK KORKUYORDUM. AMA HEROBRİNE TABELE ASMIŞ EVİMİM ÖNÜNE ÖLECEKİN GİT DİYE YAZMIŞ. AMA BEN GİTMEDİM TNTLE EVİ HAVAYA UÇURDU O GÜNDEN SONRA HERYERİ TERK ETTİM BAŞKA YERE GİTTİM.

Ya Herobrine'da Türkçe konuşuyordu zaten.

tevfik142

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.0.0 den beri survival oynuyorum. 1 Kez bile herobrine diye bir şey görmedim.

Redstone_İnventer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tevfik zaten problemde orada. Çok nadir görülüyor fakat gören olduğunda bu sebepten görmeyenler ne diyon sen ya diyor.

emirhanm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine kaldırıldı beyler bunuda notch açıkladı 1.4.4 de herobrine vardı ve ertesi günü kaldırıldı çünkü bu herobrine siz madende iken çıkıyordu ve çığlık atıp azından kan gelıyorile du bundan korkanlar hemen mc formdan notcha sıkayet ettikleri için notch herobrineyi gizli update ile kaldırdı inanmıcaksınız ama gerçek cidden bn mc 1.4.5 olana kadar bırak o herobrine cıkıncada altıma sıctm

En iyi cevaplar
0
herobrine modlarla geliyo 1.6 dan beri gerçi bi videoda izledim nether portalından dünyaya geçince evin şekli değişmişti ve bi videoda daha adam dışarıda yatak koydu uyuduğunda herobrineyi gördü o videonun adı şu video...çekerken...efsane...ile...gözgöze... sonuna kadar izleyiniz di ismi izleyin bana anlatın ben izlerken tırsdım birden videoyu kapattım