Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hay sizin heronuzu biri var biri yok dio ama %50 olabilir çünkü her yenilikte 'removed herobrine ' yazıyo neden ? ama olmaya da bilir ancak ben 1.4.7 oynarken .minecraft ın içinde herobrine adlı klasör buldum ? kafalar karışık :sırıtmak:

aynen o klasör yoktu bende bir ara açtım baktım herobrine diye dosya vardı[DOUBLEPOST=1374125853,1374125722][/DOUBLEPOST]
hayır degil şahitlerim bile var ama 1.5.2 de o klasör yok ayrıca klasörü silince minecraft sıfırlanıyor

ben o klasörü 1.5.2 de gördüydüm[DOUBLEPOST=1374126062][/DOUBLEPOST]
Ya gidiyonuz tip tip sitelerden minecraft indiriyorsunuz o minecrafttın içinede herobrine modu koyuyorlar sonra geliyonuz herobrine klasörü var yav var tabbi tabbi

herobrine klasörü minecraft.netten indirdiğimizdede var fakat oşaka yok herobrine diye bir şey[DOUBLEPOST=1374126182][/DOUBLEPOST]
BEYLER İNANMIYACAKSINIZ ! 8 DAKİKA ÖNCE ARKADAŞLA PLUGİNSİZ SWDE OYNUODUK UZAKTA KARANLIKTA YAGMURLU HAVADA HEROBRİNEYİ GÖRDÜM TAM ÇIKARAMADIM AMA KÜÇÜK Bİ ZOMBİ GELDİ ÇOCUK GİBİYDİ ZOR KESTİM !!

onlar yavru zombi :D1.6 da eklendiler galiba ve sabah olunca yanmıyolar :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yavru zombiler eskiden çok az çıkardı şimdi her gece en az 5 kere çıkıyorlar biz arkadaşlarla oynarken madeni basıyolar ben onu öldürcem derken arkadaşı öldürdüydüm :D

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben kendim denedim 1.2.5 e girdim herobrine totemi yapmaya çalıştım olmuyor boşuna denemeyin konuyuda uzatmayın

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ulan madem var gidin resim atın video atın kendi çektiğiniz ne ****** adamlarsınız illa hakaret ettireceksiniz !

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Minecraftta Herobrine oyuncu hareketlerini denenmek için yapılmıştı fakat Notch bu korkunç mobun oyuncu çekebilceğini düşündü 1.6 sanırım 1.6 ya kadar böyle devam etti fakat oyuncu sayısı azalmaya başlayınca Notch daha fazla para kazanmak için bu mobu sildi şu anda hiç varolmadığını söylüyor bencede öyle dosyalar öyle gösteriyor tüm kodlarını araştırdım kod bulamadım texture tarzı şeylerede baktım öyle bir şey yoktu. Kısaca Herobrine bir söylentidir totem diye birşeyde yok.

baha07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
schaffer yaniliyorsun çünkü herobrine 1.2.5 de kaldirilmisti[DOUBLEPOST=1374560512,1374560413][/DOUBLEPOST]
Yavru zombiler eskiden çok az çıkardı şimdi her gece en az 5 kere çıkıyorlar biz arkadaşlarla oynarken madeni basıyolar ben onu öldürcem derken arkadaşı öldürdüydüm :sırıtmak:

hiç sorma ya :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
O dediğim gerçek değil çoğu kişinin düşündüğü şey ama Herobrine hiçbir zaman olmamıştı. http://www.minecraftwiki.net/wiki/Herobrine Dosyalarda bunu kanıtlıyor daha dün tekrar bu yorumu yazarken emin olmak için alpha versionlarının dosyalarına baktım Herobrine varolmamıştı ve olmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...