|| - HeroSurvival.Nitrado.Net - || Açık Artırma || Sanal Market || Köylü Ticaret || 1.7.x - 1.8.x ||

HeroSurvival95

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
HeroCraft.batihost.com ile HeroCraft.nitrado.net arasında dağlarca fark var > Bu bir,
Sizin sunucunuz kaç aydır kapalı > Bu iki,
Bu ismi sadece siz kullanmadınız, eminim ki onlarca kişi kullanmıştır > Bu üç,
Sizi taklit etti diye gururlamanıza gerek yok > Bu dört,
Kapalı olduğunuz için rahatça açabilir > Bu beş,
İnceden laf atıp, başarılar dilemen olmadı; yakıştıramadım. Başarılar sanada :ci:
Anlatmak istediğim buydu :D

McPollo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Kalitesiz Bir Şey Yapmadım İksir Yapıyordum Adam Jaile Attı Sebebini Sorunca Sana Mı Sorcam Dedi

Bence hiç girmeyin gelişiyosunuz gelişiyosunuz adam jail veya ban atıyor emeklerde boşa gidiyor :)

Berataknc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm Senin serverdinde Rehber olmak isiyorum 2 yıllık survival bilgim var ve başka survival serverlerde rehberlik yaptım istersenin şimdi deneme rehber yapın iyi yaprsam rehber yaaprsınız kötü yaparsam yetkimi alirisiniz Minecraft adim BanliBerat skype adresim berataknc722

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyiye benziyor. forum konusu nekadar çöp olsada :)
Onun dışında furkan diye bi arkadaş vardı. O heroSurvivalı kurmuştu. O senmisin bilmiyorum ama eğer sensen selamlar.
Sanal Marketin o şekilde kullanılması saçma. Bi script yazdım 2 ay önce. Direk chestler üzerinden çalışıyor. Verebilirim.

Onun dışında güzel sunucu. iyi forumlar

HeroSurvival95

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyiye benziyor. forum konusu nekadar çöp olsada :)
Onun dışında furkan diye bi arkadaş vardı. O heroSurvivalı kurmuştu. O senmisin bilmiyorum ama eğer sensen selamlar.
Sanal Marketin o şekilde kullanılması saçma. Bi script yazdım 2 ay önce. Direk chestler üzerinden çalışıyor. Verebilirim.

Onun dışında güzel sunucu. iyi forumlar
Hyr Furkanben değilim arkdaşım. skripte gerek yok sanal market oyuncuların en çok kullandığı plugin diye koydum
skript için teşekkürler ama gerek yok.

Selamun Aleyküm Senin serverdinde Rehber olmak isiyorum 2 yıllık survival bilgim var ve başka survival serverlerde rehberlik yaptım istersenin şimdi deneme rehber yapın iyi yaprsam rehber yaaprsınız kötü yaparsam yetkimi alirisiniz Minecraft adim BanliBerat skype adresim berataknc722
Başvurunuz dikkate alınmıştır kadroda boş yer olursa deneyebiliriz.

Teşekkür Ederiz.

Server güzel fakat giremiyoruz sürekli slot dolu oluyor bence artık slotları arttırmalısınız. :)
slotu 42 yaptık girebilirsiniz.

RageEndXD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şimdi Olaya bak 5 dakika önce ev yapıyordum kendi çapımda ve bi anda BAN yedim ban dada 'SEN KİMSİN yazıyordu nickim ELOV sv yi önermiyorum arkadaşlar canları sıkılınca ban atıyor bu insanlar

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Olaya bak 5 dakika önce ev yapıyordum kendi çapımda ve bi anda BAN yedim ban dada 'SEN KİMSİN yazıyordu nickim ELOV sv yi önermiyorum arkadaşlar canları sıkılınca ban atıyor bu insanlar
Özenti Sunuculardan Uzak Durun Yöneticileri Çok düşük Seviyelerde Yaşıyor Sunucularda Rekalm veriyorlar Şahit Oldum ss alamadım cat diye chat silindi !