-Hi

Senritsu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam Ben Senritsu.
Sadece Biraz bilgi ve Oynadığım Oyunlardan Bahsedeceğim.
Anime Severim, Death note Severim , Kokoreç fazlasıyla severim, Death note severim , Death note çok fazla severim. Only Death Note!! -.-". Dondurma sevmem. Oruç Tutmuyorum. Kan ve BB yi severim. Tek başıma oynamayı çok fazla severim. Başkalarıyla Oynamak Çok Can Sıkıcı ki 1 kişi dışında onuda bilmenize gerek yok. Ritim Oyunlarını severim ama bu aralar çok sık oynamıyorum hatta hiç oynamıyorum bile denilebilir :(
Youtubeda Bazı Kanalları Takip Ediyorum Yazları Sadece Video izlemekle geçiyor hayatım. Dışarı çıkıp gezmeyi sevmem. Sosyal ortamları sevmem, Bazı şeyleri tek başıma yapmayı severim. Puzzle oyunlarını ve puzzle oyuncaklarını severim (yapboz gibi vs vs.) Karanlığı ve Yağmuru Severim Şiddetli Yağmur Felan. Death Note Themeleri Dinlerim Sürekli Ve Müzik Dinlemek En sevdiğim 3.şey 1.şey Death note 2.şey death note.
Bu kadar yeterli bence.
Oynadığım Oyunlar:
Smite* Bu kadar -.-"
____

@Zoriandu @Jawsome @MUHDE @B35T14 @BurnerTroll

Son düzenleme:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Foruma hoş geldin. (Bana soracak olursan yeni birine benzemiyorsun ama neyse.)

Death Note diye bir anime var hiç izlememişsin anladığım kadarıyla. İzlemeni tavsiye ederim. B) (Sarcasm)

Görüşmek üzere.

Senritsu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Koyacagin tag list'teki kisileri ne ara tanıdığını sorabilir miyim?

Ayrica hoşgeldin.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@OriharaKururi orjinal hesabım oyüzden yeni birine benzemiyorum.
Death note 20 ye yakın izledim bu arada taglere seni eklemeyi unuttum çok özür diliyorum :(

O sorun değil de Death Note önerisini istihza olsun diye yazmıştım. Şimdi böyle söyleyince olmadı tabii.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
BB yi FNaF taki Balloon Boy zannettim. Duvara kafa atacaktım nerdeyse (FNaF Fanları tarafından HİÇ SEVİLMEYEN bir karakterdir :p.) :S...
Foruma hoş geldin bu arada :)...

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
''Oruç tutmuyorum'' demene ne gerek vardı?
Dinini belirtmesen de olurdu

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence oruç tut sevaptır :D

Not:Şimdi buraya birileri gelecek ve kavga çıkacak patlamış mısır alıp geliyorum.

Senritsu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O sorun değil de Death Note önerisini istihza olsun diye yazmıştım. Şimdi böyle söyleyince olmadı tabii.

Biliyorum canım okadarda saf değilim :D. Bozmamak için öyle cevap verdim ama bozduğumu bilmiyodum :S
BB yi FNaF taki Balloon Boy zannettim. Duvara kafa atacaktım nerdeyse (FNaF Fanları tarafından HİÇ SEVİLMEYEN bir karakterdir :p.) :S...
Foruma hoş geldin bu arada :)...
Fnaf hayranı değilim oyunun mantığınıda hala çözemedim ama korku oyunlarında favorilerimde
''Oruç tutmuyorum'' demene ne gerek vardı?
Dinini belirtmesen de olurdu
Dinimi belirtmedim oruç tutmadığımı belirttim. Okadar takmana gerek yok.
Bence oruç tut sevaptır :D

Not:Şimdi buraya birileri gelecek ve kavga çıkacak patlamış mısır alıp geliyorum.
Tavsiyen için saol ama hayır
Selam Kemal tekrar hoşgeldin ben de oruç tutmuyorum
Hoşbuldum ve seni seviyorum :(

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorum canım okadarda saf değilim :D. Bozmamak için öyle cevap verdim ama bozduğumu bilmiyodum :S

Fnaf hayranı değilim oyunun mantığınıda hala çözemedim ama korku oyunlarında favorilerimde

Dinimi belirtmedim oruç tutmadığımı belirttim. Okadar takmana gerek yok.

Tavsiyen için saol ama hayır

Hoşbuldum ve seni seviyorum :(
Skype ekle