Hile indirdim virüs girdi ne yapmalıyım?

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen engelleme programları görmüyor virüsleri. Bende de aynısı olduydu. Bazılarını görmüyorlar. Bende avg çöktüydü :/
Ama format atmışın. Ağdan ağa bulaşacağını fazla sanmam. O yüzden hile indirmiyoruz ._. Ben de wolf oynuodum hileler yüzünden oyundan bıktım :/ Dosya falan indirmeden önce o sitedeki yorumları fln oku yorum yoksa fazla yaklaşma derim
Hile yapımcısı saçma sapan sitelere Upload etmiş sonra fiddle mi ne onla açıyor falan ben ne anlamadım bi tane çocuk mediafire upload etmiş ordn indirdim şimdi ona youtubeden yazıyom virüs yok falan diyo anlamadım ben bitek bendemi virüs var :(

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile kullanmaktan ne zevk alıyorsunuz bir anlasam. Format attıysan için rahat olsun o bilgisayarda virüs olmaz. Fakat tekrar bulaştırmadan önce bir antivirüs programı yükle derim. Virüs bulaşırsa yüklesen bile fayda etmeme şansı var. Ayrıca hileyi veya benzer bir programı virüs olarak algılaması çok doğal.

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile indiren gencin hazin sonu.
Hileyle nasil zevk aliyorsunuz anlamiyorum. Sadece kendinizi kandirirsiniz.
Eski bilgisayarım optifine kaldırmıyordu , resilienec kullanıyordum. FPS Sorunları tamamen çözülüyordu , hilelere karşı bukadar önyargılı olmayalım işe yarayan farklı fonksiyonları var.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski bilgisayarım optifine kaldırmıyordu , resilienec kullanıyordum. FPS Sorunları tamamen çözülüyordu , hilelere karşı bukadar önyargılı olmayalım işe yarayan farklı fonksiyonları var.
Adı bile bir sahtekarlığı temsil eden bir şey için nasıl önyargılı olmayalım? En başta kul hakkıdır. O hileyi indiren sadece hızlı koşma gibi özelliklerini mi kullanıyor sanıyorsun? Ayrıca kimse kasma sorununu geçirsin diye hile yüklemiyor. Onun başka alternatif yolları da var.

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adı bile bir sahtekarlığı temsil eden bir şey için nasıl önyargılı olmayalım? En başta kul hakkıdır. O hileyi indiren sadece hızlı koşma gibi özelliklerini mi kullanıyor sanıyorsun?
Sen heralde yazdığım yazıları sonundan okuyorsun , örnek olarak belirttim konu benim değil . Ön yargılarınızı başkalarına saklayın adam burda sizden yardım istemiş yardım edeceğiniz yere laf yapiyorsunuz. Benim dediğim olayda ise resileince veya başka hileninde sadece hile olarak kullanılmadıgı bazen fps olaylarındada işe yaradığını anlatmak istememdir , boşa olan ön yargılarınızı kişisel hayatınızda yaşayın , ya arkadaşa yardım edin yada bir şey yazmadan çıkın gidin.

Ek olarak ;

Formattan sonra kaspersky ful sürümünü indirip temiz windows ile birlikte dosyalarınızı yükleyin , unutmayacagınız bir şey formattan sonra bir süre kullanıp yüklediğinizde windowsa bulaşacak virüsler sonucu kaspersky windowsu silebiliyor . Ondan dolayı temiz sisteme yükleyin.
İyi forumlar.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen heralde yazdığım yazıları sonundan okuyorsun , örnek olarak belirttim konu benim değil . Ön yargılarınızı başkalarına saklayın adam burda sizden yardım istemiş yardım edeceğiniz yere laf yapiyorsunuz. Benim dediğim olayda ise resileince veya başka hileninde sadece hile olarak kullanılmadıgı bazen fps olaylarındada işe yaradığını anlatmak istememdir , boşa olan ön yargılarınızı kişisel hayatınızda yaşayın , ya arkadaşa yardım edin yada bir şey yazmadan çıkın gidin.

Ek olarak ;

Formattan sonra kaspersky ful sürümünü indirip temiz windows ile birlikte dosyalarınızı yükleyin , unutmayacagınız bir şey formattan sonra bir süre kullanıp yüklediğinizde windowsa bulaşacak virüsler sonucu kaspersky windowsu silebiliyor . Ondan dolayı temiz sisteme yükleyin.
İyi forumlar.
Ben bir cümle yorum ekledikten sonra sorulan soruya cevap vermiştim. Fakat sen bu konuyu açarak konuyu çok alakasız yerlere getirdin. Ayrıca içki nasıl kötü bir şey ise hile de aynı şekilde kötü bir şey. Önyargı demen kadar saçma bir şey yok. Kim hile kullanmak çok faydalı bir şey diyebilir ki? Bence sen çık git bu konudan konu daha fazla amacı dışına çıkmasın. Açık bir şekilde hile kullanımını savunduğunun farkındasındır umarım. Hileler fps sorunu için yapılmadı ve emin ol hile kullanmaktan daha iyi çözüm yolları da var.

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir cümle yorum ekledikten sonra sorulan soruya cevap vermiştim. Fakat sen bu konuyu açarak konuyu çok alakasız yerlere getirdin. Ayrıca içki nasıl kötü bir şey ise hile de aynı şekilde kötü bir şey. Önyargı demen kadar saçma bir şey yok. Kim hile kullanmak çok faydalı bir şey diyebilir ki? Bence sen çık git bu konudan konu daha fazla amacı dışına çıkmasın.
Konunun başlığı ; Hile indirdim virüs girdi ne yapmalıyım ?
Senin Mesajının Türkçesi ; Hile indirdin oh olsun sana ...
Benim Anlatmak İstediğim ; Arkadaşa yardımcı olunacak bi konuda saçma saçma artislikler yapmanız ve hileyi sadece birilerine zarar vermek için kullandıklarını sanmanız.
Senin Anladığın ; Hile çok iyi bir şey süpersiniz ya ...

bir şey demiyorum , görüşürüz kardeşim.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun başlığı ; Hile indirdim virüs girdi ne yapmalıyım ?
Senin Mesajının Türkçesi ; Hile indirdin oh olsun sana ...
Benim Anlatmak İstediğim ; Arkadaşa yardımcı olunacak bi konuda saçma saçma artislikler yapmanız ve hileyi sadece birilerine zarar vermek için kullandıklarını sanmanız.
Senin Anladığın ; Hile çok iyi bir şey süpersiniz ya ...

bir şey demiyorum , görüşürüz kardeşim.
Yazdığım mesajları kendince anlamaya çalışıp yorumlaman güzel bir şey fakat adı üstünde "hile" yani sahtekarlığı temsil ediyor. Sence kaç kişi hileyi fps arttırmak için kullanıyor? Burada kimseyi kandırmayın. Bu arada burada kimsenin "artislik" yaptığı yok. Adam gibi yardımcı olmaya çalıştım. Konuyu dışarıya çıkaran sensin. "Hile iyi bir şey mi?" diye sormamış arkadaş.

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdığım mesajları kendince anlamaya çalışıp yorumlaman güzel bir şey fakat adı üstünde "hile" yani sahtekarlığı temsil ediyor. Sence kaç kişi hileyi fps arttırmak için kullanıyor? Burada kimseyi kandırmayın. Bu arada burada kimsenin "artislikler" yaptığı yok. Adam gibi yardımcı olmaya çalıştım. Konuyu dışarıya çıkaran sensin. "Hile iyi bir şey mi?" diye sormamış arkadaş.
Ya kardeşim anlama zorluğu çektiğinin farkındayım , burda senin yaptıgın yoruma bende düşnücelerimi yansıttım altada ek olarak arkadaşa bir yöntem gösterdim , anlayamadığını yada zorlandıgının farkındayım , konuyu uzatmayalım .

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim anlama zorluğu çektiğinin farkındayım , burda senin yaptıgın yoruma bende düşnücelerimi yansıttım altada ek olarak arkadaşa bir yöntem gösterdim , anlayamadığını yada zorlandıgının farkındayım , konuyu uzatmayalım .
Kimin anlama zorluğu çektiği belli oluyor. "oh olsun sana" yazmışım gibi saçma saçma yorumlar yapmanın anlamı yok. Ayrıca "üslup" diyorum ve susuyorum. Tartışmanın da bir edep çerçevesinde olması gerekiyor. Burada kimseye hakaret etmeye hakkın yok. Bence de konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. Konuyu terk ediyorum...