[ HİLE SERBEST! ] | 1.8.X | AnadoluTR.nitrado.net | Hayatta Kalma Sunucusu - AKTİF! |

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft Hayatta Kalma Sunucusu
➜IP Adresi: AnadoluTR.nitrado.net
➜Sürüm: 1.7/1.8 (Önerilen Sürüm 1.8)
➜Kapasite: 100
➜Tür: Hayatta Kalma
➜DONANIM
➜Hosting: NİTRADO
➜RAM: 4 GB
➜Lokasyon: Türkiye
➜Sunucu Durumu: AKTİF

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güncel+++
Güncel+++
Güncel+++ Güncel+++ Güncel+++ Güncel+++ Güncel+++

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu Gezdim Sıradan Bir Sunucu
Çalıntı Map Hazır Paket Düzenlenmiş Hile Serbest Çok Güzel
Foruma Geldim Gayet Rahatça HİLE SERBEST yazmışsınız Sırf Oyuncu Daha Çok Gelsin Dİye! + Sunucuma Gelip Birdaha Reklam Yapmayın!
Bu Kadar Online Meraklısı Olmayın Kardeşim Biraz Farklı Şeyler Düşünün

Buna Kızma Sebebim MC Öyle Bir Yere Geldiki Adamlar Sunucuma Geliyor Neden Hile Serbest ,Değil Hile Serbestmi _? Bunu 2 Yıl Önce Diyen Kişi Sayısı 1 Elin Parmaklarını Geçmezdi Sayenizde MC Mükemmel Olmuş

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cidden amacım baltalamak değil fakat düşündüğüm şeyler baltalamayı amaçlıyacağını düşüneceksiniz, sizi takmıyorum.

"Amacımız sizlere kaliteli bir hayatta kalma sunucu hizmeti vermektir." yazmışsınız, o hilelere izin verdikçe o kaliteli hizmeti veremezsiniz.

Konuya azcık özen gösterseydiniz keşke, Fotoğrafların açısı berbat, texture pack yada shader yok berbat..

Konu düzeni demek isterdim ama konu düzeni demek iltifattan daha çok hakaret olur. Konunuzu hiç beğenmedim, en azından bilgiler vermişsiniz 1/10

Sunucunun içini hiç merak etmiyorum. O yüzden hiç yormayacağım kendimi, aceleyle açılmış bir sunucu olup, hilelere izin verirsek çok oyuncu gelir düşüncesinde olan bir kurucuların olduğu bir sunucu.

1 Kaliteli oyuncu, 10 kaliteli oyuncuya denk gelir kardeşim, siz böyle acele ederseniz, kaliteli ortam hazırlayacağız felan derseniz olmaz böyle, hile açıp ölen herkes bırakır serveri.. BAŞARILAR