[ HİLE SERBEST! ] | 1.8.X | AnadoluTR.nitrado.net | Hayatta Kalma Sunucusu - AKTİF! |

weto123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugun açılır mı açılırsa kaçta açılır ?

AliKaynak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Çalıntı Konu Resimleri Konumda Aynı Resimleri Bulabilirsiniz Ben Kendim Yaptım Resimleri... {ÇALINTI}

VVoodpecker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7x devri bitmesine rağmen hala ısrar eden bir serverden zaten pek bir şey beklenemez. Konu düzeni aşağılarda, admin ilgisizliği sıfır, verdiğimiz önerilere veya sorduğumuz sorular için bizi pişman edercesine cevaplar. Baştan söyleyeyim servere girerken emek veririm diye düşünmeyin çünkü her şey ayağınızın altında, 2-3 taş kazdıktan sonra elmas gelmeler, kolayca dizilebilecek setler, /warp nether ile hiç uğraşmadan blaze sp ve nether ward bulabilmeler. Küfür koruması ve bot koruması da yok ayriyetten adam bana rahatça sövebiliyor. Serverde daha /warp market yok, /warp köylüler bizi ormana spawnlıyor. Bir sürü hatalar hatalar... ve bunları belirtmemize rağman adminlerin bizi kaale almamaları. Normal bir survival sunucudan hiçbir farkı yok, her svde olan, ayrı bir plugini bulunmayan orta dereceli bir server.

MetehanS37

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gitmeyin Arkadaşlar Ben Destek Amaçlı Para Verdim Adamlar Beni Banladı Boşa Emek Vermeyin....

MetehanS37

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gitmeyin Arkadaşlar Ben Destek Amaçlı Para Verdim Adamlar Beni Banladı Boşa Emek Vermeyin....

MetehanS37

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Ne Yaptım Size De Parayı Alıp Ban Atıyonuz Kul Hakkı Diye bir şey Var Helal Etmiyorum Size İnş Biyerinizden ÇıkAR O Para

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkililer çok ilgili 10/10