Hocam Acil Tekkit İle İlgili Bir Sorunum Var Bir Bakın..

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle bad login falan fıstık değildir. Öncelikle servere ben değil arkadaşım kurdu, ben onun serverine girdiğim zaman dünyanın sonuna kadar düşüyorum. Ve ben her şeye geriden devam ediyorum mesela bir yere bir şey koyuyorum arkadaşım gidip kırıyor fakat bende hala koyulu gözüküyor resmen Ghost gibi bir şeyim.Arkadaşlar lütfen biriniz ilgilensin de çözelim..

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adamsın bir adette çözümünü söylesen üf anlatamam

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 verdim şef[DOUBLEPOST=1441571420,1441571385][/DOUBLEPOST]verdi*

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
e kardeşim sağolasın baktığın için - lag olduğunu anlayabiliyorum fakat ben sizlerden çözümü istiyorum...

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En iyisi olayı hiç bilmeyen şahıslar yazmasınlar. Kör görmez uydurur felsefesi halen devam ediyor.
9 Hafta önce kurulduğunda 2 kişi olarak 0 lag üzerinden devam ediyorduk, ta ki bugün tekrar deneyelim gibisinden bir şey oldu fakat "lag" yüzünden sadece oyunu kuran kişi düzgün oynayabiliyor kurulumda bir sıkıntı olmuş olabilir gibi düşünüyorum. Varsa yardımcı olacak bilgili arkadaşlar skype konuşmamıza veyahut buradan katılsınlar. İyi forumlar.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi olayı hiç bilmeyen şahıslar yazmasınlar. Kör görmez uydurur felsefesi halen devam ediyor.
9 Hafta önce kurulduğunda 2 kişi olarak 0 lag üzerinden devam ediyorduk, ta ki bugün tekrar deneyelim gibisinden bir şey oldu fakat "lag" yüzünden sadece oyunu kuran kişi düzgün oynayabiliyor kurulumda bir sıkıntı olmuş olabilir gibi düşünüyorum. Varsa yardımcı olacak bilgili arkadaşlar skype konuşmamıza veyahut buradan katılsınlar. İyi forumlar.
elden bir şey gelmaz sen tekkit serverindaki lagın çözümünü soruyosun bircok nedenden kaynaklana bilir bizde mecbur senin değiminle kör görmez uydurur yapıyoruz:)

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bari nedenlerini yazsan da şef bende sana söylesem bazı konuları, kurulumdan başlasak mesela ikimiz içinde iyi bir başlangıç olmaz mı :)

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bari nedenlerini yazsan da şef bende sana söylesem bazı konuları, kurulumdan başlasak mesela ikimiz içinde iyi bir başlangıç olmaz mı :)
temel neden bağlantıdır serveri kuranın yada diğerlerinin internetinde sıkıntı olsa bu lag olarak yansır
başka bir nedene gelirsek servirin kuruluş seklidir acıkcası daha önce hiç tekkit server kurmadım buyüzden bu kısma girersem konu kirlenir (kurulusu bilene bırakıyorum)hamachiyle baglanıyorsanızda hamachiden olabilir
acıkçası ben bu durumda sorunun kimde oldunu bulmak için 3. kişiyi kullanırdım o servera girdiginde lag varsa kurucuda yoksa senden kaynaklı oldugu kesinlesirdi

queenemre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde başlarsak çok güzel bir devamı olur -kaptan çok teşekkür ederim şimdilik bir kaç çözüm örneklerine bakıyorum geçmişe dayalı tekrardan İyi forumlar hepinize.

loci

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdiğiniz güne ait Technic Launcher'ın Logunu paylaşır mısınız ?
Belki oradan yola çıkarak bir çözüme varabiliriz.