HUB (Çekirdek) Sunucusu için lobby çalışması | %5

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, bir sunucu için ücretli bir şekilde lobby yapıyorum ve size paylaşmak istedim.Daha yeni başlandığından gelişme kaydetmedim, her gün 3 4 saatimi ayırarak yapıcam.Her gelişmede konuyu güncelliyeceğim sadece fikirlerinizi almak istiyorum, iyi forumlar.

#------------------------------------------------#

#------------------------------------------------#

ILETISIM

murat.bircandan

Elxraich - Demir#2454​

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Galiba Orası Portal Yeri Olucak. Ancak Bence Fikirlerini Bilmeden Söylüyorum Orayı NPC Yeri Yapabilirsin

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O temaya mor hiç olmamış bence ama başarılı.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

_Kola

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapıdaki renkler biraz karışık olmuş o sunucu sahibinin takdirinde senide anlıyorum ama ikna edebilirdin onu. yün yerine kil daha çok yakışabilirdi.
Bu arada mor hiç uyuşmamış sözlerine gıcık oluyorum siz hiç büyük sunucuların lobilerini gördünüzmü? Mor bloklar ile şaheserler yaratıyorlar.
Mor bloklar ile şaheserler yaratabilirler fakat burda ki arkadaşlar renk uyumundan bahsediyor.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıdaki renkler biraz karışık olmuş o sunucu sahibinin takdirinde senide anlıyorum ama ikna edebilirdin onu. yün yerine kil daha çok yakışabilirdi.

Mor bloklar ile şaheserler yaratabilirler fakat burda ki arkadaşlar renk uyumundan bahsediyor.
Göz zevkine göre renk uyumu değişir bende burda bu mesajda şaheserler derken tüm olasılıkları içine aldım! Fark ettiysen buna renk uyumuda dahil ve renk uyumu muazzam..

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Göz zevkine göre renk uyumu değişir bende burda bu mesajda şaheserler derken tüm olasılıkları içine aldım! Fark ettiysen buna renk uyumuda dahil ve renk uyumu muazzam..

@_Kola ve @Crosevice arkadaşlar bu gidişte ortada kavga çıkıcak, edicekseniz özelden bu tartışmayı sürdürebilirsiniz.Konuyu kirletmeyelim lütfen, fikirlerinizi verip konuya her gün bakarsanız güncellenmiş halini görebilirsiniz.

BlockMagician

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Detay yoğunluğunu tutturamamışsın . Stack ve Copy nin bol bol olucağı klasik ''Türkiş'' mimariye beniyor. (Yüzde muhabbetleri eskide kalmadımı artık? bitirip koysanız kirlilik olmaz böyle,direk yapının kendisine eleştiri yapabiliriz,Nasıl bi yapı olacağı konusunda eleştiri yapmakda biyere kadar be kardeşim)

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Detay yoğunluğunu tutturamamışsın . Stack ve Copy nin bol bol olucağı klasik ''Türkiş'' mimariye beniyor. (Yüzde muhabbetleri eskide kalmadımı artık? bitirip koysanız kirlilik olmaz böyle,direk yapının kendisine eleştiri yapabiliriz,Nasıl bi yapı olacağı konusunda eleştiri yapmakda biyere kadar be kardeşim)
Meşhur terraformacıdan güzel bir söylev :)
Bu arada renk uyumsuzluğuna fazla takan arkadaşlar renk uyumunu düzeltmek 3-5 replace komutuna bakar kafanızı yormayın siz :)