İstek Hub Sunucum İçin Level Sistemi

armagan32

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8 x 1.16.4
Şimdi arkadaşlar öncelikle yardım edenler için teşekkür ederim ben hub sunucum için level sistemi istiyorum ama şu şekilde mesela arkadaşımız sunucuya girdi lobi den faction a orada 5 saat geçirdi lobi ye döndüğü zaman bir hologramın üstünde Toplam Oynama Saati: Sonra kaç level olduğu gözükecek level: gibi sonra birde /toplevel yazdığım zaman top 3 kişinin levelini göreceğim ve bunu istediğim zaman /levelsifirla yazarak herkesin levelini sıfırlamam lazım böyle bir script veya eklenti yapabilecek arkadaşımız var ise Nefes Medya da bizim ile çalışabilir

Saygılarımla Nefes|Medya Topluluk Kurucusu;
Armağan Gökçe

Discord: Lexmo#8289

ibrahimgzel00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle bir plugini bende çok araştırmıştım. Sonunda böyle bir plugin buldum ve işinize yarayacağını umuyorum.

Alonso Level:
-
Bu pluginde Placeholder desteği bulunuyor bu yüzden hologram ile lobide veya herhangi istediğiniz bir yerde ister bar olarak ister yüzde olarak kullanabilirsiniz.
- Eklentide LeaderBoards özelliği bulunuyor bu özellik ile en yüksek levele sahip olanları sıralayabiliyorsunuz.
- Level atladığınızda ekranda istediğiniz mesajın gözükmesini sağlayabiliyorsunuz.
- Eklentide çarpan özelliği var oyuncu belli bir seviyeye geldiğinde o seviyeye ait xp çarpanını alabiliyor.
Ve daha sayamayacağım kadar birçok özellik mevcut. Buraya tıklayarak eklentiye ulaşabilirsiniz.

bir_xfall_haranı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle bir plugini bende çok araştırmıştım. Sonunda böyle bir plugin buldum ve işinize yarayacağını umuyorum.

Alonso Level:
-
Bu pluginde Placeholder desteği bulunuyor bu yüzden hologram ile lobide veya herhangi istediğiniz bir yerde ister bar olarak ister yüzde olarak kullanabilirsiniz.
- Eklentide LeaderBoards özelliği bulunuyor bu özellik ile en yüksek levele sahip olanları sıralayabiliyorsunuz.
- Level atladığınızda ekranda istediğiniz mesajın gözükmesini sağlayabiliyorsunuz.
- Eklentide çarpan özelliği var oyuncu belli bir seviyeye geldiğinde o seviyeye ait xp çarpanını alabiliyor.
Ve daha sayamayacağım kadar birçok özellik mevcut. Buraya tıklayarak eklentiye ulaşabilirsiniz.
hub sunucu açıcaksan bunu tavsiye etmem hatalarla kafanı yersin