Hunger Games Server Kurma (yardım)

musmula360

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar hunger games server kurmak hakkında hiçbir bilgim yok hangi programlar gerekir nasıl kurulur yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.iyi forumlar.

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hazır bulursan sadece indirip ip sini ayarlaman ve sunucuyu başlatman yeterli olacaktır. Ama içinde belli başlı pluginlerin de olması lazım

RODMOON

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Youtube'a Yazarsanız Hemen Bulabilirsiniz, Bence bunun için konu açılması biraz saçma . Eğer Bulamadıysanız Buyrun :

musmula360

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hocam ben bu videoyu izledim ama açıklayıcı değil böyle bir yer şöyle bir yer diyor program adını söylemiyor ki lag olmayacak ve hunger games'de önemli olan program , pluginler adlarını falan söylerseniz ve nasıl kuracağımı anlatırsanız daha açıklayıcı olur.

musmula360

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bukkit Games Plugini Serverı Hunger Games yükledim bunu nereye atıyoruz tam olarak ?[DOUBLEPOST=1372467015,1372463354][/DOUBLEPOST]hocam kurulumunu yaptım şimdi ben serveri 7/24 açık olmasını istiyorum onu nasıl yapıcam artı nasıl bu yüklediklerimi aktifleştiricem

RODMOON

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer VDS Aldıysan 7/24 Kalır , Fakat Eğer Server VPS ise kendin açık tutman gerekir.

işine yaradıysa 1 beğeniyi çok görme:)

RODMOON

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
VDS Parayla Alınan Sunuculardır. AxiTr(önermem) Nitrado gibi çeşitli server sağlayıcılarından parayla alabilirsiniz.

musmula360

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vds olmassa server pc açıkken mi açık olur ?

musmula360

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam yardımınız için teşekkür ederim

RODMOON

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yardımcı Olduysam Ne mutlu Bana Eğer Bir Sorununuz Olursa Hemen Sorabilirsiniz:)