İleri düzey skript jackpot

50TKK50

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamün aleyküm arkadaşlar serverimize jackpot skripti yazmak istiyorum fakat başaramadım bi 2 veya daha fazla oyuncu marketden aldıkları aynı fiyatdaki fakat farklı sayıdaki jetonları herhangi bi yolla skripte tanıtırlar buraya kadar bişiler yaparım fakat burdan sonra 2 veya 3 kişinin jeton kat sayısına oranla aralarından 1 kişiyi random komutuna nasıl seçtircem burda kitleniyorum c# falan olsa yazarımda skripte nasıl olcak random komutuna 2 kişinin farklı sayılardaki jetonlarından 1 tanesini nasıl seçtircem bunu söyleseniz gerisini hallederim heralde

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
c# la aynı mantık :D madem c# olsa yazıyorsun zorlanmazsın diye umuyorum, ayrıntıya girmiyorum :p

50TKK50

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
madem Türkçe dilini biliyorsun sondan eklemeli diğer tüm dilleride bilirsin " aynı mantık zorlanmazsın diye umuyorum , ayrıntıya girmiyorm "

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
türkçeyi ben bilmemek, google çeviri kullanmak ben, skritpi de google ceviri ile yazmak ben :) ( Forumun ortalama yaşına inince ben @Reloven )

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
C# da döngü oluşturmakla bire bir aynı cidden hiçbir farkı yok. Sen c# da yap yolla bana bende aynısını sana oyun işin yapim

Sent from my iPhone using Tapatalk

50TKK50

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
int a = rastgele.Next(1, 27); şeklinde c # dada saten gerek kalmadı farklı para basma olayını kaldırdık aynı para basıp yapcaklar