İlginç bir olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
STOP!
SEN SURVİAL OYNUYON DİMİ!
Bİ DK Bİ DK!
SEN GAMEMODE GEÇEMESSİNKİ HİLELİ OYNUYORSUN HEROBRİNE KONUSU !
RAPOR ETTİM!
NOT BİDE NORMAL DÜNYA AÇINCA HİLELER KAPALI OLUR! VAY ÇAKAL!
Asıl senin Mesajın Raporluk Tamamı Büyük Harflerle Nefret Söylemi ya da, hakaret içerikli mesajlar atamazsın.

Bende bilmesem bende ilk girsem öyle düşünürdüm sizin gibiler yüzünden forumun zeka yaşı düştü cevap vermesini bil biraz !!!

sadadasdadasdas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş HB İLe Hiçbir ALakası Yok Tapınak O DeserT EagLe Gibi Oyunun Kendisinde Var.

criminaL

Incømødø..
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar, cevaplarınızı lütfen daha sakin veriniz.

DaRqStyLe17

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim belli sen yapmışın 62 tane yumurta o canavar yumurtalarının craftı yok!!!

PeaceFull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
STOP!
SEN SURVİAL OYNUYON DİMİ!
Bİ DK Bİ DK!
SEN GAMEMODE GEÇEMESSİNKİ HİLELİ OYNUYORSUN HEROBRİNE KONUSU !
RAPOR ETTİM!
NOT BİDE NORMAL DÜNYA AÇINCA HİLELER KAPALI OLUR! VAY ÇAKAL!
LAN HİÇBİŞEY BİLMEDEN KONUŞMA NORMAL DÜNYA AÇINCA GAMAMDE AÇABİLİON BİLMİYOSAN BURDA DURMA . YEREL AĞI AÇIP HİLELERİN AÇ DEYİNCE İSTEDİĞİNİ YAPIYOSUN SALAK SAÇMA KONUŞMA MAL BİDE HAVALI HAVALI BÜYÜK YAZIYON

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
DaRqStyLe17 ben yapmadım evi. Haritayı kurarken daha fazla dünya seçeneğinden hileleri aktif edip survivol modu olarak girdim. /gamemode 1 yazıp 62 tane enderman yumurtası aldım hepsiyle savaşcam diye. Ama birden enderman kayboldu onu ararken bu yosunlu evi buldum ben yapmadım evi. Bilmeden konuşuyorsun fikir yürüt biraz mantıklı ol hileyle aldım onu sadece canavarlarla savaşmak için yumurta hilesi yazıyorum

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Dünyayı Özelleştirden Büyük Biyomları Seçtiysen Böyle Şeyler Sıkı Ormanlarda Oluyo Benimde Karşıma Böle bir şey Çıktı Daha Önce Ve 64 Tane Altın Vermez En Fazla 6 7 Tane Olur İçinde !!!!
Kardeş ben büyük biyomları seçmedim. Normal survivol modda oynadım. Ayarlardan hileleri aktif ettim okadar.

criminaL

Incømødø..
En iyi cevaplar
0
Gereksiz konusmalariniz yazim tarzinizdan dolayi konu kapanmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...