İlk Aşık Olduğunuz Kızın Adı?

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler bu oyun değil ama bu da böyle bir başlık olarak ilk aşık olduğumuz/hoşlandığımız kızın adını söyleyelim :)

Ben başlıyorum:

Beyzanur. (Bu beyzalardan ne çektim yahu ben cidden ben şu yaşıma kadar birçok kez adı beyza olan kızlara aşık olmuşumdur sayısını hatırlamıyom da muhtemelen her 2 veya 3 aşık olduğum kızdan birisi beyza desem yalan olmaz)

Son düzenleme:

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elmiray bu arada birçok kez aşık olunmaz o hoşlantıdır :/

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şey, Ümmügülsümdü 2. sınıf çocukluk aşkıydı. Çok seviyordum 4 yıllık seviyordum onu o zamanlar Taladro gibi üstadları tanımıyordum çocukluk dedimya arsız bela dinliyordum, neyse devam edeyim işte bu anıyı hiç unutmam kızın kulağına fısıldadım seni seviyordum diye kız bana sordu arkadaş olarakmı, aşk olarakmı? kulağına fısıldadım aşk olarak diye işte onun arkadaşı vardı Enise çıktığımızı ona bile söylemedik o az kalsın Ümmügülsümden küsüyordu ben de dedim söyle oda söyledi işte baktım herkes duymuş işte aniden gaza geldim hocaya söyledim falan dedim ya çocuğuz işte 2 . sınıfta benim bi arkadaş vardı o kızla durmadan kavga ediyodu işte niye yapıyorsun diye sorunca bana dediki kıskanıyorum hoca hep ona görev veriyor bende eğer bir daha dövüşürsen döverim dedim kavga yaptık ama çocuktan kan aktığını söyleyebilirim hoca aldı dövdü falan sınıfım değiştirildi 3 ve 4 e kadar artık bütün okul biliyordu hocalar benle ilgili konuşuyodu falan bende o zamanlar delilik yapıp tebeşir alıp her tarafa Ümmügülsüm yazar oldum ne diyelim çocukluk aşkı. :D

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çocukluk aşkı unutulmaz 1.sınıftan 6.sınıfa kadar 1 kişiyi sevdim 6.sınıftan lise 2 ye kadar çıktık koskoca 4 yıl hala severim kendisini her gördüğümde sol yanım alev alır. Ondan geriye kalan tek şey isimsiz bir whatsapp konuşması çok yüz verdik diye böyle oldu heralde bilemiyorum 2 sene geçti hala unutamadım hergün karşılaşıyoruz yiyip bitiriyorum kendimi ama işte olmadı.Son sözüm umarım bir gün umursamadığın sevgime muhtaç kalırsın melisa

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 Sınıfta ben birine aşıktım ama onun arkadaşı bana aşık olmuş benim kuzenime demiş bende dona kaldım evet dedim sevmediğim birisiyle çıkmıştım ama sonradan çok hoşlanmaya başladım ama ayrıldım :) Adı : Aslı

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Eşcinsel muhabbetine girmeyeceğim fakat konuya göre hoşlandığın kişinin kadın/kız olması gerek :) (Sen sormadan cevap vereyim. Hayır, Mahmut adında bir kadın olamaz)

Yapmasam olmazdı
Çok küçükken yolda at gibi bir hatun görüp tutulmustum tabi olayları bilmiyorum tabi traveospfanlarsınyahani olduğunu bilmiyordum adı mahmuttu işte adını onunla tanıştığımda öğrendim aşkımın başlaması görmemle bitmeside adını duymamla bitti.
The End.