İlk Haritam Hakkında Düşünceleriniz ?

Kaantrvs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk defa uğraştığım harita hakkında düşünceleriniz nedir ?
Not : DAHA MAP BITMEMIŞTIR , MAP BITTIĞI ANDA KONU GUNCELLENICEKTIR !

Spawn İçi :

Spawn Dışı :

İglolar :

Büyük İglo Görünümü :

Orta Boy İglo Görünümü :

NOT ! : Map beğenilir ve sizler tarafından istenirse indirme linki virüs total ile birlikte koyulacak . !

Map acemi işi maptır. Az sürem olduğu için daha fazla emek veremedim. Cumartesi Pazar daha iyi maplarla sizinle olucağım :))

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Küçük bir harita olmuş ancak haritanın amacını sormamda sıkıntı var mı? Yanlış anlama, yani bu haritayı ne için kullanacağız?

Eleştirel olarak söylemek gerekirse,
Spawn çok dar olmuş. Eğer haritayı 3 sene önce görmüş olsaydım "KÖTÜ DEĞİL" derdim. Nedeni ise o zamanlar minecraft üzerinde master yapmış insanların az olmasıydı. Yani bu da başlangıçta ki bir insan olarak daha doğru bir yorum olur. :) Nitekim o zamanlar da insanlar şu an da senin gibi yenilerdi. :)

BonezCrusherTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk çalışmana göre güzel bir çalışma ama kendini geliştirmelisin.

Kaantrvs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küçük bir harita olmuş ancak haritanın amacını sormamda sıkıntı var mı? Yanlış anlama, yani bu haritayı ne için kullanacağız?

Eleştirel olarak söylemek gerekirse,
Spawn çok dar olmuş. Eğer haritayı 3 sene önce görmüş olsaydım "KÖTÜ DEĞİL" derdim. Nedeni ise o zamanlar minecraft üzerinde master yapmış insanların az olmasıydı. Yani bu da başlangıçta ki bir insan olarak daha doğru bir yorum olur. :) Nitekim o zamanlar da insanlar şu an da senin gibi yenilerdi. :)
Açık sözlü olduğun ve diğerleri gibi herşeyi saklayıp güzel güzel demediğin için teşekkürler :) Bu aslında spawn amaçlı değil küçük bir iglo köyü yapmayı düşünmüştüm ama spawnda güzel bir fikir.Spawn yapmayıda deniyeceğim :)

Barisozyurek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz daha detay ekleyip biraz daha geniş tutarsan ortamları çok daha iyi olur. Kolay gelsin.