İlk Haritam

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kenardaki dağların ortalaranı delerek farklı bir görüntü elde edebilirsin.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oradaki yeşil alana kulübe yap yanına çiftlik evi de olabilir.

KeremBey53

EfsaneOyuncu
En iyi cevaplar
0
Kenardaki dağların ortalaranı delerek farklı bir görüntü elde edebilirsin.
Delmek derken? Mağara gibi mi? Yoksa daha farklı bir şey mi? Tam anlamadım. :D
Çamur atıp arkadaşın hevesini kırma iyisini sen yap at da gözlerimiz şenlensin dime :)

güzel olmuş ama heryeri ot yapma :D biraz yapı filan yap etrafa abartmadan ve şuanki hali yeniysen iyi gibi... geliştirmen lazım kendini
Güzel yorumun için teşekkür ederim. :D Yapı yapmayı deneyeceğim. Ha bir de şunu eklemek istiyorum, ben aslında plugin yaparım. Builder'lıktan pek anlamam, o yüzden çok iyi şeyler beklemeyin. :)
Oradaki yeşil alana kulübe yap yanına çiftlik evi de olabilir.
Deneyeceğim, sağ ol. :)
World edit ile voxel sniper tamamen farklı amaçlarla kullanılır konun sonuna eklemek istiyorum.
Ben ikisini de bir arada kullanıyorum. :D Örneğin; WorldEdit'te //set komutu daha kullanışlı, VoxelSniper'da //b e smooth dik yerlerde daha güzel iş çıkarıyor.

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şelale ince akıyor gibi :) Köprüde de tek renk türü kullanman kaba durmuş bence. Şelaleden akan suyun girdiği mağrada, kırık taş da kullanıp sarkıtla kullanabilirsin. Ayrıca alanı biraz daha canlandırmak için skinli kafalar da kullanabilirsin. Ben kafaları bulmak için bu siteyi kullanıyorum. Mesela ağaçlara elma ve kuş evi koyabilirsin :) Yerin de düz olması pek hoşuma gitmedi, biraz daha engebeli yapmalısın. Bu tavsiyelerime uyarsan eminim ki daha güzel bir hal alacaktır :)

KeremBey53

EfsaneOyuncu
En iyi cevaplar
0
Şelale ince akıyor gibi :) Köprüde de tek renk türü kullanman kaba durmuş bence. Şelaleden akan suyun girdiği mağrada, kırık taş da kullanıp sarkıtla kullanabilirsin. Ayrıca alanı biraz daha canlandırmak için skinli kafalar da kullanabilirsin. Ben kafaları bulmak için bu siteyi kullanıyorum. Mesela ağaçlara elma ve kuş evi koyabilirsin :) Yerin de düz olması pek hoşuma gitmedi, biraz daha engebeli yapmalısın. Bu tavsiyelerime uyarsan eminim ki daha güzel bir hal alacaktır :)
Teşekkürler. :) Dediklerini yapmaya çalışacağım ama anlamadıklarım var. Ağaçlara elma ve kuş evi nasıl koyuluyor? Hatta, oyunda kuş evi diye bir şey var da benim mi haberim yok? :D

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. :) Dediklerini yapmaya çalışacağım ama anlamadıklarım var. Ağaçlara elma ve kuş evi nasıl koyuluyor? Hatta, oyunda kuş evi diye bir şey var da benim mi haberim yok? :D
:) Verdiğim sitedeki skinlerde elma ve kus evi kafali skin var. Essentials yukluyse sunucuda /skull isim seklinde skinin kafadini alabilirsin.