İlk Skriptim | Efekt Yöneticisi | Güncelleme özelliği | V1.0 ÇIKTI! -sergun26

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kaynak kodlarını paylaşırsan daha güzel olacak.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Kaynak kodlarını paylaşırsan daha güzel olacak.

Zaten kaynak kodlarını paylaştım. 1. sayfadaki linke tıkla açılır?[DOUBLEPOST=1405882618,1405882051][/DOUBLEPOST]Deneyen yok mu?[DOUBLEPOST=1405882953][/DOUBLEPOST]Şuanda yeni güncellemeyi yazıyorum. 15 DK'ya biter.[DOUBLEPOST=1405890378][/DOUBLEPOST]V1.0 GÜNCELLEMESİ ÇIKTI!

Giderilen hatalar:
Bir kaç tasarım hatası
Eklenenler:
/efektlistesi komutu
Bazı komutlarda grafik yazı
Yeni mesajlar
/efekt-komutlar komutu
15 ADET YENİ EFEKT
[DOUBLEPOST=1405890413][/DOUBLEPOST]/efektgüncelle ile güncelleyiniz.[DOUBLEPOST=1405890779][/DOUBLEPOST]@Ryan21 @MahmuTr @Bestia @VerectusGC
@Secret_wither@canyo[DOUBLEPOST=1405890985][/DOUBLEPOST]@ta1ha

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasil kullanicaz en baştan bunu nasil yuklicez?

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Nasil kullanicaz en baştan bunu nasil yuklicez?
Sözde paket yapıyorsun. Bravo.
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/
İndir sunucuna reload at.
Daha sonra efektyoneticisi linkini aç. Hepsini boşluklarla birlikte kopyala, Notepad++ aç.
Dosya kısmına gel. Oradan "Yeni"ye bas. Kodları yapıştır.
Tekrar "Dosya"'ya gel. Farklı kaydet'e bas. Sunucunun içine gir. plugins'e gel. Skript'e gel. skripts klasörünün içine at.

BU MESAJIMI BEĞENMEYİ, KONU MESAJINI BEĞENMEYİ VE SAKIN ADIMI SİLME YOKSA HAKKIM HARAM ZIKKIM.

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha sonra efektyoneticisi linkini aç. Hepsini boşluklarla birlikte kopyala, Notepad++ aç.
Tekrar "Dosya"'ya gel. Farklı kaydet'e bas. Sunucunun içine gir. plugins'e gel. Skript'e gel. skripts klasörünün içine at.
BU MESAJIMI BEĞENMEYİ, KONU MESAJINI BEĞENMEYİ VE SAKIN ADIMI SİLME YOKSA HAKKIM HARAM ZIKKIM.
dostum ben paket yapmıyorum ki ?

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yapamıyorki arkadas paket fln :D

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunlar zaten vanila da bile varki :) /effect komutuda sadece bu türkçe olmuş gereksiz lag ama emek var

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Sonundaki chat temizlemeyi loop ile yapabilirdin :D
Kod:
command /clearchat:
  usage: /clearchat
  permission: clearchat.use
  trigger:
    loop 200 times:
      broadcast " "
    broadcast "&cSohbet &l%player% &c Tarafından Temizlendi!"
    stop

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
bunlar zaten vanila da bile varki :) /effect komutuda sadece bu türkçe olmuş gereksiz lag ama emek var
Lag denilen şey 2 komutla oluşmaz. Lag denilen şey oyuncuyla sunucu arasındaki bağlantının yavaş/kötü olmasıdır. Türkiyeden bir oyuncu/kullanıcı ABD'de ki bir sunucuya bağlanıyorsa mesafeden dolayı yavaşlama olacaktır. Senin bahsettiğin sunucuyu kastırması ki sunucunun kasması için 1 komuttan çok binlerce bloğun aynı anda patlaması gibi yoracak şeyler lazım.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lag denilen şey 2 komutla oluşmaz. Lag denilen şey oyuncuyla sunucu arasındaki bağlantının yavaş/kötü olmasıdır. Türkiyeden bir oyuncu/kullanıcı ABD'de ki bir sunucuya bağlanıyorsa mesafeden dolayı yavaşlama olacaktır. Senin bahsettiğin sunucuyu kastırması ki sunucunun kasması için 1 komuttan çok binlerce bloğun aynı anda patlaması gibi yoracak şeyler lazım.
ama bu skript %11 oranında memory harcıyor sadece lag diyerek yanlış bir terim kullanmışım :)[DOUBLEPOST=1407175131,1407175056][/DOUBLEPOST]
Ben vanilla'da yok mu dedim?
yok dedin demedim zaten sadece boşuna uğraşmışsın ama ingilizcesi çook kötü olan arkadaşlar için yararlı bir skript tabii ki