İlk Skriptim | Efekt Yöneticisi | Güncelleme özelliği | V1.0 ÇIKTI! -sergun26

• Konuyu başlatan Sergunkorowakurwa
  • Başlangıç tarihi
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
ama bu skript %11 oranında memory harcıyor sadece lag diyerek yanlış bir terim kullanmışım :)[DOUBLEPOST=1407175131,1407175056][/DOUBLEPOST]
yok dedin demedim zaten sadece boşuna uğraşmışsın ama ingilizcesi çook kötü olan arkadaşlar için yararlı bir skript tabii ki
O zaman kullanma kardeşim.
Silah zoruyla kullandırtmıyoruz.

İlk Skript'im olduğunu belirttim.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonundaki chat temizlemeyi loop ile yapabilirdin :D
Kod:
command /clearchat:
  usage: /clearchat
  permission: clearchat.use
  trigger:
    loop 200 times:
      broadcast " "
    broadcast "&cSohbet &l%player% &c Tarafından Temizlendi!"
    stop
bence bu işlemi send ile yapsan daha iyi olmas mı ?

bendeseni18

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ÇOK Reklam Var :) Para Kazanmak Için Yaptın Galiba :p
Başarılı :)

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
Broadcast kullanmak loop kullanmaktan daha mantıklıdır.
Mantıksal olarak aslında pek bir fark. 2 kod fazladan yazmak hiçbir şey değiştirmez. Sonuçta java çıktısı aynı olacak. Ben broadcastten daha çok loop'a alışığım. Ben çünkü genel olarak broadcast kullanacak bir şey yapmadım. Yani yaptığım şeyler mesafesi olan bağırma, normal konuşma, emote tarzı şeylerdi.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mantıksal olarak aslında pek bir fark. 2 kod fazladan yazmak hiçbir şey değiştirmez. Sonuçta java çıktısı aynı olacak. Ben broadcastten daha çok loop'a alışığım. Ben çünkü genel olarak broadcast kullanacak bir şey yapmadım. Yani yaptığım şeyler mesafesi olan bağırma, normal konuşma, emote tarzı şeylerdi.
Loop kullanılması taraftarı değilim çünkü her zaman daha fazla işlemci kullanır, bu da laga sebebiyet verir. Misalen 4000 radius bloğu loop edip silmeyi dene. Tahminen oyundan düşeceksin. 400 yaparsan 5-10 saniye lag girecektir. Çünkü işlemci kullanımı artar. Aynı şey playerları loop ederken de geçerli.

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
Block looplamak ayrı player looplamak ayrı text değerlerden bahsediyoruz. Ayrıca looplu kullanmak broadcastten biraz daha advanced yukarıda belirttiğim gibi sadece belli bir kısıma mesaj yollayabiliyorsun.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Block looplamak ayrı player looplamak ayrı text değerlerden bahsediyoruz. Ayrıca looplu kullanmak broadcastten biraz daha advanced yukarıda belirttiğim gibi sadece belli bir kısıma mesaj yollayabiliyorsun.
Her loop aynıdır. Hiçbir farkı yok. Ayrıca playerları looplarken sadece oyuncu adlarını değil onların tüm değerlerini loopladığını bilmelisin. IP adresidir, hpsidir, açlığıdır, konumudur, baktığı yöndür vb.

Son düzenleme: