ImaginePerest | Avatar Sunucusu | 1.8.X | Yeni Yetenekler ve Fazlası!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yeni yetenekler ve fazlası demişsiniz fakat konuda ki Yetenekler kısmında ki fotoğraflarda yeni yetenekleri göremedim. Eğer varsa ekleyin.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Eklentileri avatara uydurmaya çalıştınız kaliteyi kaptınız, mimarisini avatara uydurmaya çalışmamışsınız kaptığınız kalite elinizden gitmiş.Görsel anlamda sunucu gözüme güzel görünmüyorsa neden oynayayım? Markette bir şey alırken neyden yapıldığına bakmadan sadece görüntüsünü görüp alıyorsunuz görüntüsü kötü olsa almayacaksınız demek ki bu da ona karşılık.Neyse, emeğinizin karşılığını alıyorsunuzdur umarım.

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FatihDGTR' Alıntı:
Merhabalar sunucunuza ne oldu girilemiyor ?
Ufak bir hata sonucu yeniden başlatmak zorunda kaldık. Sunucu aktif hale getirilmiştir.

Atomy' Alıntı:
Yeni yetenekler ve fazlası demişsiniz fakat konuda ki Yetenekler kısmında ki fotoğraflarda yeni yetenekleri göremedim. Eğer varsa ekleyin.

Evet, sunucumuzda yeni yetenekler mevcut. En kısa sürede ekleyeceğim.

Majoras' Alıntı:
Eklentileri avatara uydurmaya çalıştınız kaliteyi kaptınız, mimarisini avatara uydurmaya çalışmamışsınız kaptığınız kalite elinizden gitmiş.Görsel anlamda sunucu gözüme güzel görünmüyorsa neden oynayayım? Markette bir şey alırken neyden yapıldığına bakmadan sadece görüntüsünü görüp alıyorsunuz görüntüsü kötü olsa almayacaksınız demek ki bu da ona karşılık.Neyse, emeğinizin karşılığını alıyorsunuzdur umarım.

Mimarilerimizi olabildiğince Avatar temasına uydurmaya çalıştık. Fakat daha farklı sonuçlar ortaya çıktı diyebiliriz. Spawn'a gelecek olursak spawn haklısınız ki Avatar temasına fazla uygun değil. Zaten sunucumuza daha uygun bir spawn yapılmakta. Yorumunuz için teşekkürler.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı çok hoşuma gitti açıkcası, Avatar'ı hiç ilgimi çekmesede..
Sunucu başarılı olacak gibi..

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu şahsen güze fakat, mimarilerini pek beğenmedim. Sunucunuzda avatar paketi alan bir oyuncu, sanki gamemode`deymiş gibi, bütün özellikleri, her şeyi kullanıyor. Bunu kısıtlarsanız sizin için iyi olur, avatar yüzünden arenaya gidemiyorum. Rehberleriniz`den sadece Chi Rehberini beğendim, diğerleri peh..

• Beğen
Reactions: ExS

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Sunucu şahsen güze fakat, mimarilerini pek beğenmedim. Sunucunuzda avatar paketi alan bir oyuncu, sanki gamemode`deymiş gibi, bütün özellikleri, her şeyi kullanıyor. Bunu kısıtlarsanız sizin için iyi olur, avatar yüzünden arenaya gidemiyorum. Rehberleriniz`den sadece Chi Rehberini beğendim, diğerleri peh..
Ayrıca bazı yerlerde wg yok.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yerleri kırmam normal mi yani :D
Arenalarda ve antrenman yerinde kırabilmen normal. Zaten bir süre sonra arena manager plugini sayesinde yenileniyor. Onun dışında kırılan yerler normal değil.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reactions: ExS

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yerleri kırmam normal mi yani :D
O konu çok tartışılıyor.Eğer yerdeki bloklar kırılmazsa toprak ve su bükücülük olmuyor.Yani avatar server açmak diğer faction,survival gibi serverlerden daha zordur.Config ayarlarsın,yetenek kodlarsın,oyuncularla ilgilenecek doğru düzgün insanlar seçersin.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada, sunucuyu açar mısınız?