İnsan mı zamanı yönetir yoksa zaman mı insanı ?

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Haklısın, insanlar beyinlerinin sadece %10 luk gibi bi' kısmını kullanıyor. Eğer tamamını kullanabilseydik: uçabilir, zamanı durdurabilirdik. Video da izlemiştim adam resmen uçuyordu adapte olarak. Ve karate kid adlı filmde adapte olarak karşıda ki kişinin beynini yönetiyordu...

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öyle bir şey yok beynimizin tamamını kullanabiliyoruz

zaman diye bir şey yok

bu post seni engellememe yeter de artar :(

Dalga gecilmis ama beynimizin tamamını kullanamadığımız doğru. Bu insanın kendi elinde. İnternette illa ki denk gelmişsinizdir, beyin gücü ile cisimler hareket ettirilebiliyor. Veya vücut normal bir insanın yapamayacağı bir şeyi kendine inandırarak yapabiliyor.

Bu sadece insanların şu an ulasabildiği noktalar ve bizim de gördüklerimiz. Ama ötesi olmadığını nereden bilebiliriz? Mesela zaman nedir. Boş bir kavram. hiçbir madde olmadığını varsayarsak boş olan bir kavram. Maddelerde bilimsel olarak beyin gücü ile hareket ettiğine göre(sınırı nereye kadar uzanır suan bilemeyiz), insan zamanı yönetebilir.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dalga gecilmis ama beynimizin tamamını kullanamadığımız doğru. Bu insanın kendi elinde. İnternette illa ki denk gelmişsinizdir, beyin gücü ile cisimler hareket ettirilebiliyor. Veya vücut normal bir insanın yapamayacağı bir şeyi kendine inandırarak yapabiliyor.

Bu sadece insanların şu an ulasabildiği noktalar ve bizim de gördüklerimiz. Ama ötesi olmadığını nereden bilebiliriz? Mesela zaman nedir. Boş bir kavram. hiçbir madde olmadığını varsayarsak boş olan bir kavram. Maddelerde bilimsel olarak beyin gücü ile hareket ettiğine göre(sınırı nereye kadar uzanır suan bilemeyiz), insan zamanı yönetebilir.
Konu kilit (saol). [emoji14]

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Baska bir sey sorayim zaman tam olarak nedir

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
insan zamanı yönetseydi şu an aramızda gelecekten insanlar olurdu
Örnek bir video attım, balon beyin gücü ile geri geliyor. Velev ki bu balon bir araba. Giden arabayı geri getirmeye benzer. Zaman kavramı zaten maddelere bağlı bir şey. A'dan B'ye kadar olan olgular. O zaman içinde olan olgular, beyin gücü ile neden tam tersi şeklinde geri getirilemesin?

Mesela sihirli annemde bir büyücü bi tarafları tutusunca sorumluluktan almaktan kaçınıp nasıl zaman geriye aksın diyince, izlediğimiz tüm kareleri tam tersi şekilde izliyoruz. Tam demek istediğim nokta da(ayrımıydı ya) bu zaten. Beyin gücü ile bir etki yapılabiliyor.
Sınırını bilemeyiz.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Örnek bir video attım, balon beyin gücü ile geri geliyor. Velev ki bu balon bir araba. Giden arabayı geri getirmeye benzer. Zaman kavramı zaten maddelere bağlı bir şey. A'dan B'ye kadar olan olgular. O zaman içinde olan olgular, beyin gücü ile neden tam tersi şeklinde geri getirilemesin?

Mesela sihirli annemde bir büyücü bi tarafları tutusunca sorumluluktan almaktan kaçınıp nasıl zaman geriye aksın diyince, izlediğimiz tüm kareleri tam tersi şekilde izliyoruz. Tam demek istediğim nokta da(ayrımıydı ya) bu zaten. Beyin gücü ile bir etki yapılabiliyor.
Sınırını bilemeyiz.
trolse komik değilse daha komik

ZorinTRsilinemez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

insanın zamanı yönetebildiğini doğrula, tc nomu bırakacağım buraya

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ne zaman insanı yönetir ne de insan zamanı çünkü ikisi de birbirinin davranışlarını direk olarak kontrol edebilecek kapasiteye sahip değildir. Şimdi başıma filozof kesilmeyin hep beraber çıkalım konudan zamanımızı daha iyi şeylere harcayalım.

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
insanın zamanı yönetebildiğini doğrula, tc nomu bırakacağım buraya
Beyin gücü ile veya fiziki olarak gayette mümkün olandır. Çok çok çok ileri seviye düşünen zihin gücü çok ötede, biri neden yapamasın?
Ben teorik olarak olabilir diyorum. Kanıtlayıp doğrulamam için görmem gerekir ve kanıt yok. Kanıt olmaması teorik olarak mümkün olmadığı anlamına gelmez.

Dünyanın "yoktan" var olduğuna beyin gücünün "gerçek" olduğuna inandığım için böyle şeyler pek garip gelmiyor.
Teorik olarakta şöyle örnek vereyim, çok çok basit olarak ileri giden bir cismi geri getirmek. Dönen dünyayı tersine döndürmek?

Barıs Özcan izleyip gaza gelmiyorum bu arada, beyin gücünü defalarca gerçek görüp gözlemledim. Bunun fake yada gerçek videolarını izleyip "auvv ne yaptı" deyip gaza gelmedim hiç. (: