İP: BestOfSurvival.batihost.com |1.8 - 1.12| SIFIRLANDI AKTIF | 2. AY |

BestOfSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

WebSite: BestOf.Bati.Host
(Vip Satışları Siteden Gerçekleşmektedir.)
Slot: 200(Sınırsız)
Ram: 5GB(Artıcak)
Sunucu Hostings: Batihost.com
Sunucu Lokasyon: Turkey/İstanbul
Sunucu Türü: Survival
Kurucu Skype: Zombie.jojuk

Bir Sürü Saldırı Yememize Rağmen Dimdik Ayaktayız. Sunucumuz 2. Gününde +40 online Görmüştür Ve Bu Online Yediremeyince Eline Gelen Bütün Saldırıları Denemiş Ve Sunucumuza Saldırı Düzenlenmiştir. Fakat Bu Bütün Saldırılara Karşı Dimdik Ayaktayız BestOfSurvival Kolay Yıkılmaz...

Coin Ve Krediyi Taş Kazarak Toplayabilirsiniz. Düşme Şansı %8'dir.
Bu Coin Ve Kredilerle Ne mi Yapabilirsin. /warp kasa yazarak orda ki kasaların anahtarlarını alabilirsin. köylü takas'dan eşyalar takas edebilirsin.

Rütbe /Rankup Yazarak Atlayabilirsin.
Sunucuda Oyuncu Olarak Başlarsınız. Ve Sırayla;

Er,Onbasi,Cavus,UzmanOnbasi,UzmanCavus,Astegmen

Ranklarına Ulaşırsınız.

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
0,5/10

Sanırım son 4-5 sunucu konusuna puanım hep "0,5/10" oldu.

BestOfSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
0,5/10

Sanırım son 4-5 sunucu konusuna puanım hep "0,5/10" oldu.
Yorumun İçin Eyvallahta Aynı Fikirde Değilim. Kendi Zevkime göre sunucu kurup tasarım yapıyorum size sorarak yapıcak deilim. kendi fikirlerim kendi yapılarım. bi sen kötü dedin diye değiştiricek değilim iyi forumlar..

FFHD

En iyi cevaplar
21
Yorumun İçin Eyvallahta Aynı Fikirde Değilim. Kendi Zevkime göre sunucu kurup tasarım yapıyorum size sorarak yapıcak deilim. kendi fikirlerim kendi yapılarım. bi sen kötü dedin diye değiştiricek değilim iyi forumlar..
Bana sor demedim. Tavrından anlaşılan; okuduklarını anlamıyor yahut okumadan yorum yapıyorsun.

BestOfSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana sor demedim. Tavrından anlaşılan; okuduklarını anlamıyor yahut okumadan yorum yapıyorsun.
tavrımda bir şey yok senin düşüncen diyorum kendi kararlarıma göre sunucu açmışım diyorum tasarımda kendime özgü bir şey dimi ben beğendimki yapmışım konu tasarımı. yorumun için teşekkür ettim bence artık yazma.

FFHD

En iyi cevaplar
21
tavrımda bir şey yok senin düşüncen diyorum kendi kararlarıma göre sunucu açmışım diyorum tasarımda kendime özgü bir şey dimi ben beğendimki yapmışım konu tasarımı. yorumun için teşekkür ettim bence artık yazma.
"Eleştirilere açık değilim" diye belirtebilirdin. Bu kadar sorun çıkardığına göre dik kafalısın.

KediliDondurma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya yeni bir mimar bulunması gerekiyor

Sunucuya girdim ve kurucular ile şahsi bir şekilde konuştum ısrarla yapıların öneminin olmadığını direttiler ayrıca herhangi bir şekilde yapıcı eleştiriye açık değiller bu şekilde sunucu açacak kişilerin hiç açmamasının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, iyi forumlar.

BestOfSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya yeni bir mimar bulunması gerekiyor

Sunucuya girdim ve kurucular ile şahsi bir şekilde konuştum ısrarla yapıların öneminin olmadığını direttiler ayrıca herhangi bir şekilde yapıcı eleştiriye açık değiller bu şekilde sunucu açacak kişilerin hiç açmamasının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, iyi forumlar.
Benim Düşüncem Bu Aynen Fazla Önem Vermiyorum Çünkü Elimizden Gelen Bu tabii ki İlerde Spawn Yenilencek Biz Sadece İdare Etsin DİYE Şu Sıralar Gerek Duymuyoruz. Yorumun İçin Teşekkürler.

Güncel

Kanekichan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
her zaman ki gibi kurucusu kötü bir server oyuncuların oyununa direk müdahale ediyor eğer oyuncu evinde açık bir yer bırakırsa ben ondan yararlanırım onun hatası fakat yararlandım diye ban yedim evine girdim diye :D kurallar çöp survival diye oyuncu öldürünce rahatsız etme adamı diyip banlayan kurucular her yerde ozaman ormandaki bütün pvp yi kapat ve sw tanıtımına pve sunucu yaz yeni açıldığı için 10 kişi zor çekti server kötü

BestOfSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
her zaman ki gibi kurucusu kötü bir server oyuncuların oyununa direk müdahale ediyor eğer oyuncu evinde açık bir yer bırakırsa ben ondan yararlanırım onun hatası fakat yararlandım diye ban yedim evine girdim diye :D kurallar çöp survival diye oyuncu öldürünce rahatsız etme adamı diyip banlayan kurucular her yerde ozaman ormandaki bütün pvp yi kapat ve sw tanıtımına pve sunucu yaz yeni açıldığı için 10 kişi zor çekti server kötü
1.Serverimi Hiçbir Şekilde Aşşağılayamassın 2. Adamların Evine Girip Sethome Cekemzsin. 3. hangi serverde bu kural yok diye sormucam hiçbi serverde yok diye yalan atıcanı biliyorum gereksiz muhabbete girme. kendi sunucum kendi kurallarım buna karışmaya hakkın yok. boşuna ban yedim deme sunucuma girip çöp sw diye chatte spam yapıyorsun. ban yemiceksinde ne yapıcaksın. çok iyi biliyorsan. kendi serverini aç kendi kurallarını koy. iyi forumlar...

ErkanGP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Doğal Olmak Gerekirse Serverinizi Beğendim Hoş Güzel .İnşallah Daha İyi Yerlere Gelirsiniz.Yetkililer 7-24 Online Ve İlgili ! = 10/9 Oyum . Nick =MrErkanYT:bayrak: