IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@AgentSniperPro aleyküm selam tşkler ileticem.

@Dabbe35 komiksin kıskandığını bu kadar belli etme. eventler gayet yerinde ve idealdir, sunucuyu nasıl tasarlayacağımıda sana sormam. laf söylersen ne olur çok merak ediyorum avukatı gibi buraya gelip luzumsuz şeyler yazıp konuyu baltalama artık.​

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu istesem illegal yollardan kapatırım ama gerek yok arkamdan atıp tutmayın forum'da böyle şekilde tehdit eden adam sunucunuza neler yapmaz düşünün :hmm1:

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzT komutlara baktığımı nerden çıkardın senden korkcak deilim her neyse boş muhabbet yapmıycam. guncel sw

117 onlineye teşekkürler inş cumartesi-pazar günü survival rekorunu kırıcaz :) sunucumuz aktiftir yapılan yenilikler buradan bildirilecektir.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzT komutlara baktığımı nerden çıkardın senden korkcak deilim her neyse boş muhabbet yapmıycam. guncel sw

117 onlineye teşekkürler inş cumartesi-pazar günü survival rekorunu kırıcaz :) sunucumuz aktiftir yapılan yenilikler buradan bildirilecektir.
Usta vallaha gram düşmanlık amacıyla söylemıyorum ama yarısından çoğu yançar emin ol ki.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rakip Arıyor musun Kanka :D

Sunucu Güzel Böyle Devam , Fakat Dediğim Gibi Sürümü 1.8 Yapmalısın. 1.8=Kalite. İyi Forumlar Bro :)

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek sorununuz,başka serverlarda reklam yapmasıydı oyuncularınızın. Bugün serverınıza geçici olarak geldim 3-4 günlüğüne. Şimdi atacağım SS'leri ben görmemiştim ben çıktıktan sonra olmuş bu konuşmalar. Bir arkadaşım SS almış serverdaki. Size yakıştıramadım :(

Bu arada SS'lerde ''FarukRS'' adlı kişinin dediği server hergün +100 çekiyordu 30 kişide giremiyordu. Server sadece 3 günlüğüne kapalı. Sizin serverınızla rakip olamayacağımızı söylemişte arkadaş ondan yazayım dedim :huh: Ama evet. Ortada bi rakip olamama söz konusu var. Siz bize rakip olamazsınız.
Son olarak bir şey soracağım. Bunu kendim merak ettiğim için soruyorum SS'lerle bir ilgisi yok. Madem günde 5-6 taneden fazla event yapıcaktınız onlarca anahtar vericektiniz herkese eventlerde. İlk katılan kişi madem direk zengin olucaktı. O zaman neden ''SURVİVAL'' kategorisinde Server açma kararı aldınız? :şapka:

Ekli dosyayı görüntüle 67513 Ekli dosyayı görüntüle 67514

Başka serverların kurucularına hep böylemi dersiniz? :ha:
Neden sizin sunucunuz ne ki rakip olunamaz? Her gün op survival gibi event yapsa her sunucu da 100 online çeker bunda bir şey yok. Sizin online çekmeniz event saatinde milletin yan çar açması. Başka bir şey yok sunucu da. Ha bu arada kendinden çok emin gibisin haftaya görüşelim bakalım sizin sunucuya rakip olunuyor mu olunmuyor mu. Online her şey demek değildir. Azıcık sunucu da kalite, azıcık yönetim ekibinde karakter :)...

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Emristy yani yan çarlar var evet illaki vardır haklısın.
@EfsaneOyuncuNet kaliteli rakip arıyorum :D beklerim gelin.
@TarıkHacıoğlu tşkler :) Azıcık sunucu da kalite, azıcık yönetim ekibinde karakter :)... efsane :D laff çakmışsın da neyse :D anlayan anlar inş :D

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet uzun zamandır süren sessizliğimi bozuyorum, tüm sunucularda reklam yapıp saat başı anahtar dağıtarak, yan hesaplarla dolu bir sunucuda rekor bizde demek kolay, lakin;
“Kuyunun dibindeki kurbağa, gökyüzünü kuyunun ağzı kadar sanır”
Hikayesini gerçekten yaşatıyorsunuz.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzT 'cim çok haklısın bende yanlış ss si attığımı sonradan anladım. dikkatin için tşkler. bu arada taba sığmadıkları için vipler kaybolmuş :D

@KadirSpecial varsa bi şikayetin ss al at hiçbir sunucuda reklam yaptırmadım. yaptırmamda her neyse sana burda bunları 10 kerede söylesem sizin tek iddanız yaptırıyosun olcak böyle devam edin. diyceksin kanıt göster sunucumda reklamcı die bi rütbe bile yok youtuber vb hiçbir şey almıyoruz sırf bu yüzden​

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT 'cim çok haklısın bende yanlış ss si attığımı sonradan anladım. dikkatin için tşkler. bu arada taba sığmadıkları için vipler kaybolmuş :D
Oyuncuların ismine bakarsan Tek7Hack adlı isimli 2 kişi Happy isimli 2kişi Onurpro isimli 3 kişi Remax isimli 3 Thewoody isimli 5 kişi bulunmaktadır, daha sayayım mı :)