IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@RuzonTR bir antikaradenizci daha serveri sıfırdalık çunki eski sistemleri kaldırdık eski sistemler çalışmayacagı için onların durması mantıksızdı anladıysan tabi. yan çar açtıklarını ztn belirttim orda sen tabi mesajları okumadığın için görmemişsin bunu bi kez daha belirtmene gerek yok her sunucuda yan çar açıyolar tek bize göre bir şey deil.

@DonsuzT sizdemi rekor :D güldürme kendi sunucunuzda spawnda kaç kişinin afk kaldıgını gördük hocam ağzımı açtırmayın isterseniz.

@TarıkHacıoğlu takma hocam nasıl kötülesek die düşünüyolar.​

@Vearthx hocam çok haklısınız claim kasasını onlarda bile görmedim oyuncularım istedi ekledim.

kendileri inek ve tavuk sistemlerini kullanıyor bizim sunucudan çalıntı dedimmi demedim gereksiz şeylerle ugraşıyosunuz. @Dochimedo2018

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorsunuz! Sizinle edilen kavga sunucunun içeriği değil, sizin hakaretleriniz, sizin saldırılarınız, sizin mağdur ettiğiniz kişilerin size geri dönmesi! Reklam yapılan sunucuların isyan etmesi. Anti Karadenizci diyorsunuz bana, pardon da sizi sevmeyen Karadeniz'i sevmeyen mi oluyor? Her şey sunucu özellikleri değildir bazen ha?
Sunucunun sıfırlanması eksikliktir, bunu söylemek suç değildir. Bir de yan çar olayını bilmem dedin, yan çar açmışlar demedin şimdi senin ağzından duyuyoruz yan çar açtıklarını. Spawna yazmanız bir şey değiştirmiyor, kimse karşılıksız kim olduğunuzu bilmeden işsiz gibi reklam spamlamaz. @DonsuzT 'nin yerinde olsam o kadar sakin kalamazdım, hem hakaret edecekler, hem sunucunda reklam yapacaklar, hem de seni aptal yerine koyacaklar. Bak ben DonsuzT 'yi biliyorum. Adamda her şey karşılıklı az postlarına bakarsan. Eğer barışçı olsaydınız bunlar olmazdı.
Örnek; @BYDerin her sunucuda reklam yapıyor, ben yapmadım diyor...

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@RuzonTR amacınız ne hocam sizi anlamadım. o konu kapandı sanıyodoum halen tekrar gündeme getiriyosunuz ben gene diyorum ne reklam yaptım nede gidin yapın dedim derdinizi anlamıyorum sizin.

@Dochimedo2018 tamamen iftiracı bir karaktere sahipsin gözünle gördünmü yaptığımı yapanların ip adresine bakın benim ip adresime bakın ben olmadığımı görüncede buraya gelip özür dileyin ki sende nerde o karakter. halen iftiraya devam ediyosun​

@Whoobies kardeşim can sıkıyosunuz artık kolay server bu kadar bitti. başlıkdada belirttik artık boş yorum yapmayın​

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT sizdemi rekor :D güldürme kendi sunucunuzda spawnda kaç kişinin afk kaldıgını gördük hocam ağzımı açtırmayın isterseniz.
125 kişilik sunucuyla 130 kişi çekmen beni güldürdü ayrıca ben rekor bizde diye bir şey demedim. Sadece rekorun kimde olduğu belli dedim. Birde ben claim kasasını bizden çaldınız demedim neden bizim adımızı konuda geçiriyorsun. Sende biliyorsun ki icraat gösterince neler oluyor :) Neyse kimse bizim adımızı bu konuda geçirmesin...

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzT :D ekipce gelin sorun yok bide sürekli bir birinizin mesajını beğeniyosunuz :D ahh ahh ne zaman düzelceksiniz bilmiyorumda her neyse. 125 kişilik sunucu evet viplerle 130 oldu bilmiyosan söyleyim viplerde sunucu doluyken girebilme hakkı var :) hem nitrado bildigin üzere 3-5 slota göz yumuyor kendileride belirtti bunu.

2 ci olarak kelime oyunu yapıyosun neyi imaa ettigini iyi biliyoruz ama rekorun kimde oldugu belli :).

3 cü olarakta sen demedin ama arkadaşının attığı mesajda geçiyor adın hani mesajları okursan ben geçirmedim kendisi konuya dahil etti yoksa benim icraatını görüpte dahil ettigim yok.

şimdi sen gene göremessin ben arkadaşının attığı mesajı atayım buraya

Bu arada "Claim Kasası" gibi fikirler @DonsuzT'nin serverinden çalıntı.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT :D ekipce gelin sorun yok bide sürekli bir birinizin mesajını beğeniyosunuz :D ahh ahh ne zaman düzelceksiniz bilmiyorumda her neyse. 125 kişilik sunucu evet viplerle 130 oldu bilmiyosan söyleyim viplerde sunucu doluyken girebilme hakkı var :) hem nitrado bildigin üzere 3-5 slota göz yumuyor kendileride belirtti bunu.

2 ci olarak kelime oyunu yapıyosun neyi imaa ettigini iyi biliyoruz ama rekorun kimde oldugu belli :).

3 cü olarakta sen demedin ama arkadaşının attığı mesajda geçiyor adın hani mesajları okursan ben geçirmedim kendisi konuya dahil etti yoksa benim icraatını görüpte dahil ettigim yok.

şimdi sen gene göremessin ben arkadaşının attığı mesajı atayım buraya

Bu arada "Claim Kasası" gibi fikirler @DonsuzT'nin serverinden çalıntı.
Bunu yazan benim arkadaşım mı oluyor?

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzT pardon oyuncun diycektim.

bu arada her şey bitti bi orayamı takıldın.​

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurucu olduğumu bilmiyordum :yıkıl:Ben serverım olmadan kendi irademle kendi görüşümü belirtmeye gelmiştim. ''beğenmiyosan oynamassın'' ? Eğer ortaya ''emek'' söz konusu olan bir server koyuyorsan, ve bununda reklamını yapıyorsan,(reklam derken başka serverlarda yaptığınız reklamlardan bahsetmiyorum diğer kurucular gibi burda yaptığın reklamdan bahsediyorum.) kimseye beğenmiyorsan oynama seni zorla tutmuyoruz beğenmediysen burdan gidebilirsin ben böyleyim böyle bir server kurdum diyemezsin. Pardon diyebilirsin,ama bu sana oyuncu kaybettirir :D Bu dediğimin aksini iddiaa edenler var biliyorum ancak benim görüşüm böyle. Ortaya bir ''emek'' koyduğunu iddiaa ediyorsan arkasında durucaksın :rank:Ama yanlış anlama beni, serverını kötülemeye gelmedim sadece eleştiri yapıyorum. O yüzdende sana önerilerim var. Dinleyip dinlememek sana kalmış tabi :huh:

1- ''Easy Survival'' açmış olsanda bu günde 5 event yapıp bu eventin sadece 1inde herkese 50 anahtar dağıtmayı bırakmalısın öncelikle. (50 anahtardan kastım ne söyliyim.Bütün anahtar türlerinden 5er tane bazılarından 2 şer tane dağıtıyorsun. Tamam evet 50 tane değil. Ancak işin komik tarafı ''Anahtar kasası anahtarı'' diye bir anahtar var :D çıktıkça anahtar çıktıkça anahtar çıkıyor içinden ve ondan birsürü dağıtıyorsunuz.Ben bundan bahsediyorum serverına girdim 15dakika falan oynadım 1 saatlik vipim vardı kasadan çıkan. 500K para var ss atabilirim. Ve bayada p4ü olan arkadaşlarım var o serverda yeni başlamış olupta. Bana kasadan magma sp ve enderman sp çıktı :hmm1:Anlamadım yani Survival dediğin hayatta kalma değilmidir? Tamam easy survival ama onunda bi sınırı var :D)) -NOT bu sadece 1. öneriydi :yıkıl:

2-Kör değiliz herkesin 3-4 tane hesabı var gelipte burda en iyi biziz yada kimse bize rakip olamaz deme.

3-İnternetten direk hazır plugin kullanıyorsun.Pluginlerin full böyle. Tamam benim buna bir sözüm yok ileride bende bu şekilde server açarım belki. Ancak benim laf ettiğim şey ''Biz gelişmiş bir serverız bizden iyisi yok en iyi biziz'' diyip ego yapman. İnternetten direk indirmek dediğimde ücretsiz olması değil, Sadece çok belli oluyorlar direk indirilip kuruldukları. Türkçeleştirilmeyen plugininde var. Bu öneriyi yanlış anlama :D Benim dediğim şey hazır plugin kullanıyorsun serverın çöp değil. EN İYİ BİZİZ deme sadece.

4-Her gün belirli bir saatte,örnek veriyorum saat 18.00da kuruculara sövme ,kurucuların arkasından konuşma eventi yap:yıkıl:
Çünkü zaten sen bunu yapıyorsun. Oyuncuların sövüyor hiçbir şey demiyorsun. EASY SURVİVAL sın sen bunu bir evente çevir ve söven kişilere item ver. Pardon bu öneri biraz yanlış oldu bunuda günde 5 kere event yap çünkü sen EASY SURVİVAL sın :pof:

5-Bu kadar uzun yazı yazdırdın bana daha söyliyceklerim var söylemiyorum sayfayı kaplamıyım diye. Son önerim benimle uğraşmaman.

@KadirSpecial reklam yapmıyorum yapsam söylerim senden korkucak deilim. beğenmiyosan oynamassın ne kadar kurucu varsa geliyorsunuz burda kötülemeye çalışıyosun artık durun da başaramıyosunuz.
Bu arada kurucu değilim derken bu dediğinden bahsediyordum.

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ha bu arada sunucuda oynayanların çoğu ufak çocuk, forumdan haberi olmayan kişiler. Bu yaptıklarını duysalar sunucuda zaten oynayacaklarını sanmıyorum. Kolay gelsin kardeşim :)

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@BYDerin Benım sunucumda kimse spawn'da afk kalmaz demıyorum oyuncularım afk kalabilir spawn'da, tek kanıt bumu şimdi ? Benım rekor fotoğraflarıma bak çoğu en yüksek rütbe de ve viptir. Lütfen bi tane sunucuyu laf atıcaksanız düşünüpte konuşun. Sana kimse laf sokmuyor 130+ kişi çektin diye tamam eyvallah 130 tane users save girebilir ama bu senın survival sunucu rekor kırdığın anlamına gelmez. Anlık toplu bi param olsa 200 slot yapıp açarım eğer benle inatlaşmak istiyen kişi varsa yemin ederim ki 70 slotumu 200 yapın ücretle 200 kişi çekmez isem paranızı geri vereceğim.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Dochimedo2018 yorumların bittiyse artık aldırmadığımı görüyosun seninki yorum deil resmen karalama o yüzden artık boş yapma.
üslubunada dikkat et karşında babanın oğlu yok.
__________________________________________________________________________________
@Dabbe35 ben en iyi survivalız fln demedim nerden çıkarıyon bilmiyorum ama böyle hissetmen gzl. onun dışında önerilerin anahtarların çok verilmesinden şikayetcisin anahtar sayısını azaltıcam.
(2-Kör değiliz herkesin 3-4 tane hesabı var gelipte burda en iyi biziz yada kimse bize rakip olamaz deme.)
ben ztn bunu belirttim herkes benim izin verdigim miktarda yan çar açma hakkına sahip sürekli bunu gündeme getirmeyin cidden bi işe yaramıyo, bu arada ben kimse bize rakip olamaz demiyorum şu anda rakip olarak gördügüm sw yok diyorum hani 2 si arasında fark var yazılarımı düzgün okursan farkı anlıycaksın.
4 cü yerde boş yapmışsın cidden artık boş yapmayın.
5 senle nie ugraşıyım sen kim sin ki ?
@Dabbe35 seninde hangi sw den olduğunu biliyoruz hani kurucu olmasanda fark etmez şu an burda yorum yapanların (karalama politikası izleyenlerin) geneli minetc sw sinin oyuncuları-yetkilileri-kurucuları yalanmı ?
__________________________________________________________________________________
@Dochimdo2018 ahh ahh büyü artık onlara çocuk diyosun kendin çocukluk yapıyosun dedigim gibi boş yapıyosun sadece.
@Elipse rekor kırdım bunuda idda ediyorum. sonuçta sizde 117 kişiyken ss atıp rekor kırdık diyosunuz biz atınca rekor kırılmıyormu.
yemin etmene gerek yok icraat göster yeter​