Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

slowhead

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SERVERİNİZDE :
item kopyalama bugu
sınırsız item bugu
para bugu var ve bunları söyleyip çözümü söylediğim halde ısrarla sınırsız itemi yaptığım itemleri kaldırdınız helal olsn :D

ayrıca sahibi olduğum alsancakcraft serverimin ZİNDAN WARPINI ÇALMIŞSINIZ TAMAMİYLE helal olsun İNANMAYAN TARİHLERE BAKABİLİR VEYA SİZ ÇALMIŞ OLMAYASINIZ DİYENLER ki zaten bu server yokken biz zindan warpımızın rehberini yayınlamıştık bile emek hırsızları sizi :)

SERVERİNİZDE :
item kopyalama bugu
sınırsız item bugu
para bugu var ve bunları söyleyip çözümü söylediğim halde ısrarla sınırsız itemi yaptığım itemleri kaldırdınız helal olsn :D

ayrıca sahibi olduğum alsancakcraft serverimin ZİNDAN WARPINI ÇALMIŞSINIZ TAMAMİYLE helal olsun İNANMAYAN TARİHLERE BAKABİLİR VEYA SİZ ÇALMIŞ OLMAYASINIZ DİYENLER ki zaten bu server yokken biz zindan warpımızın rehberini yayınlamıştık bile emek hırsızları sizi :)

Mattlanit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurucu biraz daha ilgili olmasi lazim bip alicam bakmiyor ve nerdeyse hic online degil tek sorun kurucu gerisi cok guzel

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün giremedim :D vay bee helal olsun sadece dün giremedim ve ilgisiz oldum neyse sağlık olsun @Mattlanit skype gelirmisin hocam.

@slowhead burda serverinin reklamını yapıyosun 1 zindan varpını hiç bi şekilde senden calmadım özenmedimde hatta serverine girip bakmadımda.
oyuncularımada sorabilirsin sadece kredi kazanmak için yaptım ve metin2 den esinlenerek yaptım hırsız diyemessiniz. o yüzden yorumunuzu düzeltip hak yemeyin prim kasıyosunuzda ztn neyse.

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler İyi , Tasarım İyi , Ancak Arkadaşım Serverinizde Bug Denedi Çalışıyordu Bug Var Demesine Rağmen Banladınız. Başkası Olsa Sunucuya Zarar Verir Bugları Kapatmanız Dileğiyle Başarılar 7/10

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@TeKKaN bug var diyen hiçbir oyuncuyu banlamadık banlamayızda.
1-) ilk bugu sorarız.
2-) söylerse bugu çözer ödülünü veririz.
3-) söylemesse ban yer.

bugg var diyenler direk banlanmaz hocam. bu şekilde yaptıysa ban yer.

Yeni Güncelleme
__________________________________________________________________________________
Jobs Güncellemesi
* Jobs meslek plugini tamamen yenilendi.
* Server restartlandığında mesleklerinizin silinmesi düzeltildi.
* /jobs browse (Kolay kullanimli menü haline getirildi).
* /jobs stats (daha güzel 3d hale getirildi.)
* yeni meslekler eklendi.

Kasa Güncellemesi
* Yeni kasalar eklendi.
* Kasa oranlari düzeltildi.
* Kasa menüsü "/kasa" güncel hale getirildi.

Genel Güncelleme
* Market2 yeni itemler eklendi satışa hazır hale getirildi.
* örs sorunu çözümü icin "/warp cozum" yapildi.
* warp menüsü ve kasa menüsü güncellendi.

* kredi sistemi tas orani ve mob öldürme orani düsürüldü.
__________________________________________________________________________________

Simdilik Güncellemelerimiz bu kadardır. sizde eklememizi istediğiniz (Sistem,Öneri,Plugin) varsa burdan yazabilirsiniz. saygılarımla @ArielCraft-2017

Güncel

Konu fotoğrafları güncellendi.
/jobs browse menümüz.

/jobs stats yeni görüntüsü.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@slowhead kardeşim bilginiz olmadan iftira atıyosunuz servere bot atmaya çalışan kendini bilmezler yüzünden slot böyledir giriş yaptıkdan sonra göreceksiniz botların giremedigini sadece orda öyle gözüktüğünü. ama siz sunucuyu karalamak kötülemek için yer arıyorsunuz ve bu kişilere hakkım haram olsun sunucumda oynayıp birde sunucuyu kötüleyenlere anlamadan dinlemeden.

al kardeşim adam saldırdı çökertemeyincede gitti tekkana saldırdı şu an ss dede çok rahat görebilirsin iftira atmadan önce araştırma yap.

Nasıl bi kıskançlıksa sadece bizim servere saldırıyolar tabi başka rakip bulamadılar.
bizide emekle geçemeyeceklerini anladılar saldırıya başvurdular neyse siz saldırın biz çözüm buluruz.

OzkanBey

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Saat: 10:48 sunucuya nedense girilmiyor
Sunucunuz çok güzel ama bir kaç sorun var dün akşam ormana gittiğimde adam speed açmış ama ne açmış ney :D speed değil mübarek fly açmış geliyor elmas setime 2 vuruşta aldı server çok hile dolu 1.7.x zaten bütün hileciler gelir o yüzden 1.7.x kalkmalı sadece 1.8 olmalı

Mattlanit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saat: 10:48 sunucuya nedense girilmiyor
Sunucunuz çok güzel ama bir kaç sorun var dün akşam ormana gittiğimde adam speed açmış ama ne açmış ney :D speed değil mübarek fly açmış geliyor elmas setime 2 vuruşta aldı server çok hile dolu 1.7.x zaten bütün hileciler gelir o yüzden 1.7.x kalkmalı sadece 1.8 olmalı
Yanlisin var dostum 1.8 hileleri daha iyi o yuxden herkes 1.8 oynuyor ama 1.7 olmasida online getiriyor hub degil sonucta 1.7 kalkarsa online cok duser +40 ken +10 olur

Serverede saldiri var birakmiyolar ama bu iside basarir diye umuyorum derin

OzkanBey

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu artık açılacak mı? Yoksa 1 - 2 hafta en fazla 3 hafta dayanabilen kısa süreli bir sunucular gibi tarihin unutulmuş sunucuları gibi mi olacak?

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu şu an aktiftir lobi sorunları düzeltilmiştir