İstediğiniz plugini yapıyorum!

DarkystNano

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İstediğim 2-3 Sistem var Skype adresini verirmisin çokta zor değil sistemler. Chatle ilgili birşeyler.

cany30

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şans kutusu kodlarmsn yada scripti içinden en iyi p4 set çıksın en kötüde yemek çıksın?

seal

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@AtaAksoyy Merhaba, benim istediğim birkaç plugin var. Bana ByNovem pluginlerinden yapabildiklerini kodlayabilirmisin?
Şu adresteki gibi pluginler kodlayabilirsen sevinirim. Ve o arkadaşın istediği Rush pluginini atarsan sevinirim

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Mesela -/warp Lapis'de maden kazıyorsun ve bazı kazdıklarının sonucunda edvanterine otomatikman örneğin bir kutsal para geliyor, o pluginin adı ne acaba?

_BurakGider_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Survival Games Stats diye bir plugin var mı? Kaç kişinin kaldığını,izleyenler,dm ye kaç dk var gibi bir plugin varmı? Varsa ben bunu featherboard la nasıl birleştirebilirim?

mustafaxxk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Senin rush oyunu bitiyor fakat item alma kısmını tabeladan yapsalar olurmu mesela tabelaya tıklicak menü açılcak ordan alcak villager işini beceremedim :(
Shopkeepers kullan aga

Kardeşim Mesela -/warp Lapis'de maden kazıyorsun ve bazı kazdıklarının sonucunda edvanterine otomatikman örneğin bir kutsal para geliyor, o pluginin adı ne acaba?
O istegin skriptle yapilir istersen skript yapabilirim size

MrAga98

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sa Kardes Oncelikle Herkezin Ramazan Bayrami Mubarek Yardim etigin icin saol
bunu Yapa bilirmisin Rica etsem Skript var ama rama zarar verdigi icin istemiyorum
Oyuncu bi Adami Kestigi zaman oyuncuya 5$ para ve heal cekicek bide son bi sey oyuncu Elmasa Sag tikladigi zaman oyuncuya 15$ para versin elindeki elmasida alsin Yapamazsanda saol genede denemen bile tesekkuru hak eder.

AtaAksoyy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sa Kardes Oncelikle Herkezin Ramazan Bayrami Mubarek Yardim etigin icin saol
bunu Yapa bilirmisin Rica etsem Skript var ama rama zarar verdigi icin istemiyorum
Oyuncu bi Adami Kestigi zaman oyuncuya 5$ para ve heal cekicek bide son bi sey oyuncu Elmasa Sag tikladigi zaman oyuncuya 15$ para versin elindeki elmasida alsin Yapamazsanda saol genede denemen bile tesekkuru hak eder.
Dediğini zaten yapmıştım ama s ilmistim bugün yapar stsrim5