İstek skript /server 2 Yazınca başka bir servere giriş yapacak

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstek skript /server 2 Yazınca başka bir servere giriş yapacak
örneğin 000.000.000.000 serverinden 111.111.111.111 ip li servere geçecek
/server 2 yazınca
bunu neden istiyorum çünki HUB server açıcam 6 adet server var .

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunun Skriptle Alakası Yok.

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BungeCord kurmayacam hepsi ayrı makinalarda bungecord kuramıyorum böyle bir skript yazabilecek varmı ?

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mümkün olacağını sanmıyorum bungecoord mudur nedir onu yaparsan olur sadece

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nitradoya ozaman kurmayı bilen skypemi eklesin : zehirmt2 bungeecord kurmayı bilen

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hostun ve işletim sistemin nedir ?
Sahip olduğun makinada port açma yetkin varmı ?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdik şöyle bi durum var, bukkit tek başına bu desteği vermiyor. Bungeecordun görevi seni bi proxy ye bağlıyor sen bi yere bağlandığın halde world değişir gibi server değişebiliyorsun. Sunucular farklı makinada bile olsa senin ana makinaya bungee kurman gerek. Zor bir şey değil bence korkmamalısın bukadar bungeecorddan

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdik şöyle bi durum var, bukkit tek başına bu desteği vermiyor. Bungeecordun görevi seni bi proxy ye bağlıyor sen bi yere bağlandığın halde world değişir gibi server değişebiliyorsun. Sunucular farklı makinada bile olsa senin ana makinaya bungee kurman gerek. Zor bir şey değil bence korkmamalısın bukadar bungeecorddan
Ranork zaten kuracam fakat bungeecord biraz karmaşık geldi bana ama kuracam yinede teşekkürler önerin için

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet fakat bungee Merkezi İşlem Belleğini fazlasıyla zorladığından bunun için çokta büyük olmayan farklı bir makine alman sunucundaki LAG miktarını azaltacaktır diye düşünüyorum. Tabi bu sunucunun büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.