[İSTEK] Zırh Modu

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhaba arkadaşlar :) sizden bir zırh modu isteyecektim,modun mantığını hemen anlatayım.İlk öncellikle ilk okuyuşta anlayamayabilirsiniz :D,mesela bizim altın kaskımız var altın kaskımızı giydik,ve demir kask bulduk.Normalde vanilla minecraft'da bulduğumuz demir kaska sağ tıklayınca giymez,çünkü altın kaskımız var.Bu modun amacıda şöyle o demir kask altın kaskdan daha iyi olduğu için, giysin.Yani mod zırh giymeyi hızlandırıyor,elimizdeki zırha sağ tıkarsak eğer tıkladığımız zırh üstümüzdeki zırhtan daha iyiyse tıkladığımız zırhı giysin.Bu büyüler içinde geçerli olsun :) koruma beş demir zırhımız varsa elmas zırha sağ tıkladığımızda giymesin.Sizden istediğim mod bu,Eğer bildiğiniz mod varsa bana link olarak atabilirsiniz,az da olsa java dili biliyorsanız bu modu yapabilirsiniz :D

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu kadar saçma koşullar yerine sağ tıkladığında zırhı varsa çıkarıp giymesini ayarlamak daha mantıklı

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar saçma koşullar yerine sağ tıkladığında zırhı varsa çıkarıp giymesini ayarlamak daha mantıklı
mantık da zaten o ama sağ tıkladığımız zırh üstümüzdeki zırhdan daha iyiyse sağ tıkladığımızı giysin.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler :) Bide yapan olsa çok güzel olucak :)

GÜNCEL

Güncel

GÜNCEL yardım eden yokmu ?

Güncel.

GÜNCEL yardım eden yokmuu ?
Anla artık yardım etmicek kimse gereksiz detay içeriyor çok uğraşmak lazım

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anla artık yardım etmicek kimse gereksiz detay içeriyor çok uğraşmak lazım
Doğru söylüyorsun,aslında bana lazım olan sadece şu "sağ tıkladığımız zırh üstümüzdeki zırhdan daha iyiyise giysin"daha güzel olur diye konuya büyüleri de ekledim büyüler olmasa da olur bana dediğim gibi sadece şu lazım mesela demir kaskımız var elimizde de elmas kask var elmas kaska sağ tıkladığımızda giysin.Bunu istiyorum. YAPANA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hala üşeniyorum yapmaya :D

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Güncel.

Güncel

Evet bu gidişle yapan olmayacak :D üstümüzde zırh varsa elimizdeki zırha sağ tıklayıp giysin

Güncel :)

Güncel

efruzyldr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Modu Yapmaya Gerek Yok Sanki İnsanlarda "E" Tuşu Bozulmuş Gibi
Ayrıca Sen Karşılaştırma modu ile değiştirme modu vb. şeyler varsa bi google'la:notch: