Java Project Gerçek Yüzü | Yeni Dolandırıcı Kanıtları Mevcuttur Konunun Altında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir Kurnaz Piyasadan Gidiyor Bir Kurnaz Geliyor :D

Burada Bize Alıntı Logo Sattığımızı İddia Ediyor Arkadaşımız.

Screenshot_13.png

Arkadaşlarım Burada Eleştiride Bulundum Yanlışta Olduğunu Düşünmüyorum Sizce 35Tl MuzCraft Kullandığı Onların Sattığı Alıntı Logomu
Yoksa Kendi Emeklerimizle Düşüncelerimizle Sattığımız Logomu Hangisi Alıntı Kullandığı Logosundan hiç bahsetmiyorum

Screenshot_16.png
Untitled_2.png

Bu İftirayı atan kişi benim ücretsiz paketimi paylaşıp telif yemem demesi ve telif atmamdan sonra videosu kalkması
Bide bunu kanıtlayamam ama seslide açıklamaya koyacağım demesi Discord adresimi sonra cevap vermemesi
Screenshot_14.png

Burada İse Kanal Adını Değiştirmiş Bu Konuyu Gören Zaten Anlamıştır Neyin Nolduğunu

Screenshot_15.png

Screenshot_17.png

şu an Kanalıma Erişemiyorum çünkü hattımı kaybettim 3 veya 4 gün sonra burada teliften videoyu kaldırdığıma dahi kanıtta sunucagım

Örnek Olarak Bu Arkadaşımızın İnsanları Kandırdığını Açıklamam Gerekirse

3 Ay Önce Paylaşılan Paket Videosu

Ve Arkadaşımızın 4 Hafta Önce Paylaştığı Video

Videolara Bot Basarak Önerilenlere Çıkartmaya Çalışıyor.
Örnek Benim Kanalım
LuckyBea
91.242 görüntüleme Ama 1.450 Abone

JavaProject Kanalı
3.307 görüntüleme ama 1.150 Abone

Hangimiz Emek Göstermişiz Bende 40 Video Onda ise 3 Video

Bunu da Kanıtlayamam Ama Büyük Yayıncılara Bot Bastığını da Sponsor Yayıncımdan Öğrendim

DOLANDIRDIGINA DAHİ KANIT 21 YASINDAKI ARKADASIMIZ

12.png

unknown.png

11.png

Burada Bynogameden Para Atıldı Ama Arkadaş Engellemiş

133.png

Son düzenleme:

ardastrafeeee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kendilerin ismi JAVAPROJECT fakat javayı bile bilmedikleri belli...

Java Project

JAVA PROJECT
En iyi cevaplar
0
Merhabalar değerli forum dostlarım kendilerini bilmez bir arkadaşla daha beraberiz kendileri çalıntı logo yaparak bir yere gelmek isterken bizim kendimize özgü logolarımıza dil uzatır olmuşlar :)

Buraya yazmamdaki temel amaç bu ve bunun gibi insanların hakettikleri değeri yani hiçliği bulması dediğim gibi bizi bilenler bilir bilmeyenler de kendileri gibi biliyor maalesef ama hepsini tüm forumlardan sürdüğümüz zaman ağlamakla yetineceklerdir dediğim gibi bizi merak edenler ve hakkımızdaki karalama konularına aldırış etmeden bizzat benimle iletişime geçebilirler müşterilerine askerlik arkadaşı gibi davranan bu zihniyet ile iş yapmazsanız da çok mutlu olurum bizden almasanız da olur ama paranızı gidip de bu gibi yasa dışı her işini yapan arkadaşlara da kaptırmayınız.

Son olarak videolara değinmek isterim ki bu paylaştığım videolar tamamen şahsıma ait olup paketler zaten bana ait olmadığı zaman bilgi veriyorum videonun başında ondan dolayı 16 yaşındaki bir çocuk için fazla tehlikeli sularda yüzüyor bizi tanıyanlar yorum atarsa çok mutlu olurum iyi forumlar dilerim :)

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar değerli forum dostlarım kendilerini bilmez bir arkadaşla daha beraberiz kendileri çalıntı logo yaparak bir yere gelmek isterken bizim kendimize özgü logolarımıza dil uzatır olmuşlar :)

Buraya yazmamdaki temel amaç bu ve bunun gibi insanların hakettikleri değeri yani hiçliği bulması dediğim gibi bizi bilenler bilir bilmeyenler de kendileri gibi biliyor maalesef ama hepsini tüm forumlardan sürdüğümüz zaman ağlamakla yetineceklerdir dediğim gibi bizi merak edenler ve hakkımızdaki karalama konularına aldırış etmeden bizzat benimle iletişime geçebilirler müşterilerine askerlik arkadaşı gibi davranan bu zihniyet ile iş yapmazsanız da çok mutlu olurum bizden almasanız da olur ama paranızı gidip de bu gibi yasa dışı her işini yapan arkadaşlara da kaptırmayınız.

Son olarak videolara değinmek isterim ki bu paylaştığım videolar tamamen şahsıma ait olup paketler zaten bana ait olmadığı zaman bilgi veriyorum videonun başında ondan dolayı 16 yaşındaki bir çocuk için fazla tehlikeli sularda yüzüyor bizi tanıyanlar yorum atarsa çok mutlu olurum iyi forumlar dilerim :)
Tabi 21 Yaş Abimiz Kanıtların nerede Çalıntı Logo Yaptığımıza Dahi Kanıt Sunamayan bir zavallı görüyorum forum gamerda böyle insanların dolaşması kötü sorunlar açabilir forum gamerda senden daha önce satış yapmakta bulunuyorum hiçbir sorunsalım bulunmuyor üstüne ben kanıtlarımı sundum bana yalanlarınla değil karakterini ortaya koyup yazmanı istiyorum orada kanıt var halen para gözlüğün peşindesin benim +70 geçkin müşterim var 2 senedir bu işteyim beni görüyorlar youtube dan zaten 90bin geçen izleyici sayım bulunmaktadır. Burada Kanıt Konusturulur. Çalıntı Logo Demende Saçma PSD'sine kadar bende mevcuttur.

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
unknown.png

Burada Kendini Rezil Etmişin Yorum Yapılarak Banlanmıyoruz Biraz Forum Gamer Kurallarını Okurmusun.
Ve Bir Platform Ezik Ruhlu Kelimeler Kullanamaz. Burada Bİde Kanıt Sunulmuş Kendinin Gerçek Yüzün Ortada

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kişiye özelde yapıyorlar ben satın aldım memnunumEkli dosyayı görüntüle 199212
Ben Kişiye Özelden Bahsetmedim 2.cisi Yaptığı Logolar O Kada Ücret Etmez Ben Bunu Söyledim Eleştiri Yaptım Ve Müşterisi Olarak Yukarıdaki Konuyu Okuyarak Cevap Verirmisiniz. Benim paketimin videosunu çeken adam benden üye kasıyor o kadar gurursuz.

Java Project

JAVA PROJECT
En iyi cevaplar
0
Tabi 21 Yaş Abimiz Kanıtların nerede Çalıntı Logo Yaptığımıza Dahi Kanıt Sunamayan bir zavallı görüyorum forum gamerda böyle insanların dolaşması kötü sorunlar açabilir forum gamerda senden daha önce satış yapmakta bulunuyorum hiçbir sorunsalım bulunmuyor üstüne ben kanıtlarımı sundum bana yalanlarınla değil karakterini ortaya koyup yazmanı istiyorum orada kanıt var halen para gözlüğün peşindesin benim +70 geçkin müşterim var 2 senedir bu işteyim beni görüyorlar youtube dan zaten 90bin geçen izleyici sayım bulunmaktadır. Burada Kanıt Konusturulur. Çalıntı Logo Demende Saçma PSD'sine kadar bende mevcuttur.
Çalıntı paketlerle anca 70 müşteri görürsün birçok kişi var senin eski müşterin benim yeni destek %3 saygı ve hitap %0 ben kanıtlarla değil insanların sözleri ile buradayım ve Java Project olarak kuyruğunuza basmaya da devam edeceğiz sen ister ağla ister üzül yani demem o ki Java Project sizi bir paketi ile boğar ucuz ucuz ve kalitesiz paketlerle +70 müşteriyi herkes yapar dostum önemli olan bizim gibi kişiye özel hizmetler verebiliyor musun ondan bahset ve aynı zamanda sadece laftasın bir paket yapayım 40 kişiye satayım tarzı çalışmıyoruz sizin gibi ucuz ve basit olmamak adına iyi forumlar. :)

Moderatör tarafından düzenlendi:
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çalıntı paketlerle anca 70 müşteri görürsün birçok kişi var senin eski müşterin benim yeni destek %3 saygı ve hitap %0 ben kanıtlarla değil insanların sözleri ile buradayım ve Java Project olarak kuyruğunuza basmaya da devam edeceğiz sen ister ağla ister üzül yani demem o ki Java Project sizi bir paketi ile boğar ucuz ucuz ve kalitesiz paketlerle +70 müşteriyi herkes yapar dostum önemli olan bizim gibi kişiye özel hizmetler verebiliyor musun ondan bahset ve aynı zamanda sadece laftasın bir paket yapayım 40 kişiye satayım tarzı çalışmıyoruz sizin gibi ucuz ve basit olmamak adına iyi forumlar şimdi oyun parkında oyna sen benim yapmam gereken siparişlerim mevcut :)
(parkında oyna sen benim yapmam gereken siparişlerim mevcut) Bir satıcı böyle konuşamaz size tekrardan kuralları okuyunuz. Sana Ben Herkes LuckyBea dan paket aldım dolandırıldım diyen insanlarımı inanıyon çok boş yorumlar yapıyorsunuz kanıtınız varsa bekliyorum telif attığım resimden sonra herkes görür. Burada İnsanların sözleri seni bir yere getirmez Unutma Belli Oluyor Pakete Boğman Benim Paketimi Kullanan İnsandır. Yukarda Kanıt Bulunuyor.

Java Project

JAVA PROJECT
En iyi cevaplar
0
(parkında oyna sen benim yapmam gereken siparişlerim mevcut) Bir satıcı böyle konuşamaz size tekrardan kuralları okuyunuz. Sana Ben Herkes LuckyBea dan paket aldım dolandırıldım diyen insanlarımı inanıyon çok boş yorumlar yapıyorsunuz kanıtınız varsa bekliyorum telif attığım resimden sonra herkes görür. Burada İnsanların sözleri seni bir yere getirmez Unutma Belli Oluyor Pakete Boğman Benim Paketimi Kullanan İnsandır. Yukarda Kanıt Bulunuyor.
Gerçekten komiksin hadi bakalım iyi olan kazansın :)

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aboovv Ne Gülüyorum sana şu an biliyonmu satıcı yokmuş ben 1 sene aldığım için bazı kısıtlamalar var cahilliğin böylesine karşılaştık
Screenshot_18.png

Java Project

JAVA PROJECT
En iyi cevaplar
0
Aboovv Ne Gülüyorum sana şu an biliyonmu satıcı yokmuş ben 1 sene aldığım için bazı kısıtlamalar var cahilliğin böylesine karşılaştık
Ekli dosyayı görüntüle 199218
Komiksin baya ne alakası var onunla gözükmüyor bile sizin verdiğiniz emek dedikleriniz bile görünmüyor dostum neyse kardeşim yaşındasın git benim yerime başkaları ile uğraş ben logo konusuna bakmıyorum bunu biliyorsun hala üsteliyorsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...