K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Hangi paket size daha çok hitap ediyor_

• Kullanılan toplam oy
    233

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
K.A.S.A. (herhangi bir açılımı yok) mod paketleri GregTech çevresinde kurulan, tamamen teknik modlardan oluşan bir mod paketi ve iki türevinden oluşmaktadır. Genel olarak GregTech seven ve en etkin biçimde GregTech ağacı ile gelişmek isteyen kişiler için ideal bir mod paketidir.

Lütfen paketlerle ilgili izlenimlerinizi aktarınız.

UYARI: K.A.S.A. 0.2.0 sürümü ve sonrası Forge'un 9.11.1.965 sürümünü kullanmaktadır. Kurmadan önce Forge'unuzu güncelleyiniz.

Değişik K.A.S.A. mod paketleri aşağıda listelenmektedir:

• K.A.S.A.: K.A.S.A. Standart olarak da geçen bu paket GregTech'in standart ayarlarını kullanır ve diğer modlar GregTech ile keyifli gidebilecek şekilde seçilmiştir. Modlar mümkün olduğunca balanslı şekilde yerleştirilmeye çalışılıp fazla kolay modlar GregTech ayarlarını kullanacak hale getirilmiştir.
  • K.A.S.A. Softcore: Sadece GregTech'in gelişmiş makinelerini kullanmak isteyenler için K.A.S.A. Standart'ın ayarları kolaylaştırılıp diğer modlar normal IC2 recipeleri isteyecek şekile ayarlanmıştır. Bunun yanı sıra Mo Creatures çıkartılıp Extra Utilities eklenmiştir.
  • K.A.S.A. Masochist: Tamamen oyuncunun teknik ve hayatta kalma yeteneklerini sınamak için bir mod paketidir. Hem GregTech hem de diğer modlar getirilebilecek en zor ayarlara getirilmiştir. Bunun yanı sıra işi kolaylaştıracak pek çok mod (Atomic Science, Modular Power Suits, Ender Storage...) kaldırılıp zorlaştırıcı Hunger Overhaul, Pam's Harvestcraft, Zombie Awareness, Hostile Worlds gibi modlar eklenmiştir.
Önemli Dosyalar:
Aşağıda mod paketlerinin indirilebileceği linkler yer almaktadır.

Hazırlayanlar:
Kofteistkofte: Mod seçimi, teknik modların zorluk ayarlamaları.
Xeonen: ID hazırlama, Masochist'in hayatta kalma zorlukları yanı sıra envai çeşit nerf.

Son düzenleme:

cihat21

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peki java 32 bit için çalışırmı bu mod paketi

Nikeman2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler K.A.S.A maschotic server açcam (tek başıma korkuom da) [:D]
Hamachi olacak gercek varsa yazsin

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir mod paketi sürümü kaçtır ?

maschotic tam benlik :)
[DOUBLEPOST=1389479560,1389479506][/DOUBLEPOST]Çok güzel bir mod paketi sürümü kaçtır ?

maschotic tam benlik :)

whitetornado

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
masoschist de hoelar da değişik recipeler var bi tek diamond olan düzgün gözüküyor

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
masoschist de hoelar da değişik recipeler var bi tek diamond olan düzgün gözüküyor
Bu olması gereken bir şey. Tahta ve taş hoe'yu Hunger Overhaul kapatıyor, Iron, Gold hoe'nun ise recipe'si greg tarafından değiştiriliyor (iron plate, hammer ve file istiyor değil mi?). Diamond hoe ise vanilla

atakanxc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba kofte abi ben normal kasayı ındırdım force fılan java dokumanlarını yaptım ama 2G yapınca rami hata veriyor create virtual machine hatası dıye bısı
1G yapıncada oynunda harıta acamıyorum oyuna gırıyor ama harıta acamıyorum bılıyorum bu konu pek yararlı olmaya bılır bana ama baska carem kalmadı

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba kofte abi ben normal kasayı ındırdım force fılan java dokumanlarını yaptım ama 2G yapınca rami hata veriyor create virtual machine hatası dıye bısı
1G yapıncada oynunda harıta acamıyorum oyuna gırıyor ama harıta acamıyorum bılıyorum bu konu pek yararlı olmaya bılır bana ama baska carem kalmadı

64bit Java yüklemelisin.