Ensar_53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Vip adamı kestin diye değil, aura açtın diye bulundun. Ayrıca ban atılmadı, 1 saat içinde hileyi sildiğini biliyorum. Jail ve sonrasında ban atıyoruz. Tamamen baltalama amaçlı bir yorum, kendi serverini yüceltmek için bizi baltalamayın artık
sizi baltalamıyorum ve yalan birşeyde söylemedim sadece arkadaştan banlanıcaktım haberini aldım ve o olaydan sonra sanada yazmıştım geri cvp atmadın yani 1dk da hileyi silmek mümkün değil ztn pc yi kapatıp açmak gerekiyor ayrıca kendi serverimde yok şuanda ve bana direk itemlerine veda et gibi şeyler söyledin hiç auro olduğumu kanıtlayabileceğin bir şey bile yok elinde

PyhX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sizi baltalamıyorum ve yalan birşeyde söylemedim sadece arkadaştan banlanıcaktım haberini aldım ve o olaydan sonra sanada yazmıştım geri cvp atmadın yani 1dk da hileyi silmek mümkün değil ztn pc yi kapatıp açmak gerekiyor ayrıca kendi serverimde yok şuanda ve bana direk itemlerine veda et gibi şeyler söyledin hiç auro olduğumu kanıtlayabileceğin bir şey bile yok elinde
boş yapma Allah rızası için defol sunucudan senin gibi laf anlamaz 12 yaşındaki çocuklar ile uğraşamam.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
klasiklerden uzaklasmanizi tavsiye ederim :lol:
basarilar

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali