Kapandı!

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: Minecraft Temel Bilgileri biliyorum,Redstone devrelerinden anlıyorum mesela redstone tuzak yapıyorum,mimari bilgim de iyiyimdir bizzat en iyi builderlerden öneri,ipucu aldım.
Neden Katılmak İstiyorsun: Çünkü hayatımda ilk defa klana katılma ihtiyacı duyuyorum.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?: Size uyum sağlayacığıma inanıyorum,ev yaparsanız gizli geçit,redstone tuzaklar vs. yapabilirim.

banjo001

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Chaos son 2 senedir inaktif :) ama kabul edildin
Abi 3 senedir Mc Sadece Faction oynuyorum 3 senede ne kadar bilgi kazanmisimdir tahmin edebilirsin.Çabuk ögrenirim verilen gorevi hizli ve iyi sekilde yaparim PvP iyi atarim.Buildimde iyidir kisaca size adayim :)

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Tecrübeniz: Oyunu 1.2.5 sürümden sonra oynamaya başladım lakin oyun hakkında nerdeyse herşeyi A'dan Z'ye biliyorum. Redstone gibi konularda iyiyimdir (Çok iyi bilmemde doğaçlama birkaç sistem yapabilirim. Tabikide saçma sapan tuzaklardan bahsetmiyorum). İksirlerde ilgi alanımdadır. Daha önce birçok (Cidden burda çok büyük bir rakkamdan bahsediyorum ^^) serverda oynadım. Komutlardır falan filen yabancılık çekmem.Dip not: Buildim pek iyi değildir lakin görüntüyü bozcak şeyler yapmam.
Neden Katılmak İstiyorsun:
Doğrusu düzgün bir server bulup oynayamadım, bulsamda düzgün bir topluluk bulamadım. Hiçbiri ciddi değildi. Hazır düzgün bir klan bulmuşken başvurmak istedim. Ve fikirlerimiz birbirine benziyor, sizinle iyi çalışabilceğimi düşünüyorum.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?
Daha deminde dediğim gibi fikirlerimiz benziyor, gayet uyum sağlayabilirim. Daha önce girdiğim her ortamda (Dota2 vb. takım çalışması gerektiren) takımla uyum sağladım, herhangi bir iletişim problemim olmadı.

Dip not: Eğer kabul edilirsem iletişim nasıl sağlancak ? Forum üzerindenmi yoksa özelden skype, ts3 vb. adresi filen verilcekmi ? Hem bana hemde burda başvuru yapacaklara açıklarmısın ?
vaay sırf dota'cı olman yeter alındın :D[DOUBLEPOST=1386796836,1386796802][/DOUBLEPOST]
Oyun Tecrübeniz: 1.5.2 den beri oynuyorum , id leri filan hiç bilmem , redstoneden anlamam , quarts mimarim çok yidir , girdiğim her serverde klanın potçusu olmuş ve boş zamanlarımda sürekli pot yapımıyla uraşmışımdır , otomatik potion makinesi yapmayı biliyorum.
Neden Katılmak İstiyorsun: genelde yanlız kurtum , ama insan bir yerden sonra yanlızlık çekiyor , serverlerde özellikle pvp yapmamamın sebebide yanlız kurt olmamdır , her zaman benden güçlüsü çıkar ve onu tek başıma yenemem , ama bir klanla onu yenebilirim , destek kuvvet herzaman işime yarar.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun? : şu anda ne inanmıyorum ne inanıyorum , eğer kabul olursam ilerde bakıcağım .
kabul edildin :)[DOUBLEPOST=1386796866][/DOUBLEPOST]
Oyun Tecrübeniz: Minecraft Temel Bilgileri biliyorum,Redstone devrelerinden anlıyorum mesela redstone tuzak yapıyorum,mimari bilgim de iyiyimdir bizzat en iyi builderlerden öneri,ipucu aldım.
Neden Katılmak İstiyorsun: Çünkü hayatımda ilk defa klana katılma ihtiyacı duyuyorum.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun?: Size uyum sağlayacığıma inanıyorum,ev yaparsanız gizli geçit,redstone tuzaklar vs. yapabilirim.
kabul edildin :)[DOUBLEPOST=1386797210][/DOUBLEPOST]
Abi 3 senedir Mc Sadece Faction oynuyorum 3 senede ne kadar bilgi kazanmisimdir tahmin edebilirsin.Çabuk ögrenirim verilen gorevi hizli ve iyi sekilde yaparim PvP iyi atarim.Buildimde iyidir kisaca size adayim :)
Adam seçiyorlar boşuna başvurmayın .
Kabul edilip edilmemeniz başvuru mesajınızda ne kadar özendiniğine ve ne kadar düzgün hitap kullanmanıza bağlı :([DOUBLEPOST=1386797276][/DOUBLEPOST]
OKUMADAN YAZMAK ?
özel mesaj atmış :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
vaay sırf dota'cı olman yeter alındın :D[DOUBLEPOST=1386796836,1386796802][/DOUBLEPOST]
kabul edildin :)[DOUBLEPOST=1386796866][/DOUBLEPOST]
kabul edildin :)[DOUBLEPOST=1386797210][/DOUBLEPOST]

Kabul edilip edilmemeniz başvuru mesajınızda ne kadar özendiniğine ve ne kadar düzgün hitap kullanmanıza bağlı :([DOUBLEPOST=1386797276][/DOUBLEPOST]
özel mesaj atmış :)
Dotaya mı başlasam acaba :Sa.d.SA.D.sAd.sa:Dsd

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kızıltaş Rehberine Chaos|Kızıltaş Döngüler diye konu açsam nasıl olur :D

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haftasonu konuşuruz şu sıralar çok sınavım var :) Mesela yarın Dil ve Anlatım :(((

Natsuxsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Tecrübeniz: Oyunda çoğu serverda oynadım. Modluda baya oynayan biriyim. Redstone'dan ve buildden iyi anlarım.
Neden Katılmak İstiyorsun: Build falan seviyorum ve güzel bir klana benziyor.
Bize uyum sağlayabileceğine inanıyor musun? : Evet. Ortamla uyuşmayı severim.

FakeAngel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kabul ettiğin için teşşekkür ederim ama ben soruma cevap alamadım ? İletişimi nasıl sağlıcaz ? Hangi serverda ? vs. vs.