kapandı

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beğendim, oldschool havası var. Ve gerçek bir survival sunucusu, başarılar umarım büyürsünüz ve gelişirsiniz. Bekliyorum açılmasını

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beğendim, oldschool havası var. Ve gerçek bir survival sunucusu, başarılar umarım büyürsünüz ve gelişirsiniz. Bekliyorum açılmasını
Sunucumuz zaten aktif, eğer beta sürecinden çıkmasını bekliyorsanız endişelenmenize gerek yok. İlerlemeler asla silinmez.

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OLUMSUZ ELEŞTİRİMİZ:
Adının türkçesi Çokgen Ağı abicim yapmayın türkçemizi lekelemeyelim Çokgen diyelim olurmu kardeşim .OLUMLU ELEŞTİRİMİZ: Sunucunuz güzele benziyor.Sunum güzel. Konu tasarımda fena değil iyi yani. Başarılar. Uzun zamandır Mc'ye girmiyorum belki girerim baya .çekici çünkü konu tasarımı ama sayfada o kadar fazla güzel yorum varki bilgisayar kastırıyor ve benim eleştirmen beynimi yakıyor adeta

Son düzenleme:

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çoluk çocuğun factionstan başka bir şey oynamadığı bir dönemde kemik kitleyi sunucunuza geri çekmek için farklı şeyler gerek, bol şans umarım sunucu yakında kalabalıklaşır sevdim burayı

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çoluk çocuğun factionstan başka bir şey oynamadığı bir dönemde kemik kitleyi sunucunuza geri çekmek için farklı şeyler gerek, bol şans umarım sunucu yakında kalabalıklaşır sevdim burayı
Sunucuya sürekli olarak yeni özellik ekliyor ve hatalarımızı düzeltiyoruz. Birçok kişininde bildiği gibi malesef 1.14.4'te chunk yükleme sorunu var. Chunk yükleme performansının 1.15'te geliştirildiği bu hafta çıkan pre release 3 sürümü ile beraber duyuruldu. Umarım 1.15 sürümüne geçtiğimizde her şey daha iyi olur. Hem bizim için, hemde diğer tüm 1.14 sunucu sahipleri için.

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün yapılan KOTH etkinliğinden bir kare;
142396

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Eski dostlarımı bulduğum bir sunucu oldu, başarılarınızın devamını dilerim.

SensizGeceler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz çok kaliteli.Yetkililer her daim aktif.Başarılar diliyorum.Mükemmel bi sunucu!

beyazvezir89

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
gayet güzel başlayan bir sunucuyu. beğendim girdik geliştik. serveri beğendim mvip+ aldım çok güzel devam etti. 2 sp hediyeleri var birini değiştirebilirsiniz dedim ilgilendiler.
başarıların devamını dilerim

Son düzenleme: