1.14.4

1. Furax123

Atakent Network - Yeni Sıfırlandı! - Survival'ın Adresi - 1.14.4 - Atakent.batihost.net

Discord Adresi:https://**********/QHVN6rNfQR Sunucu Adresi: Atakent.batihost.net İyi Oyunlar! Yorumlarınız bizim için değerlidir!
  2. SolidSteed

Yardım SAO (Sword Art Online) sunucusu açacağım, kılıç kodluyorum da fikirlerim bitti. Yardım edin!

Dediğim gibi, aklımda fikir kalmadı :D Aşağıda kodladığım kılıçları göstereceğim, aranızda illa bana öneri verecek olan vardır. Bu kadarcık kılıcın yeterli olacağını sanmıyorum. Aşağıdakilerinin hepsinin cooldownı var bu arada.
  3. Luferne

[1.14.4 - 1.16] oyna.ciftlikcraft.com - GÜNCELLENEN YENİ SİSTEMLER İLE AKTİF!

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ OYNA.CİFTLİKCRAFT.COM PLAY.CİFTLİKCRAFT.COM 144.76.155.250 NOT: IP adresleri çalışmıyorsa Sayısal IP adresini deneyebilirsiniz. Sunucumuza internet sitemizden kayıt olduktan sonra 1.14.4 ile 1.16 sürümleri arasındaki bütün sürümler ile giriş yapabilirsiniz.
  4. Azuz_

İstek 1.14.4 sürümü için Skript Pluginini Atacak Varmı Lütfen

1.14.4 sürümlü bir sunucumuz var ama skript plugini olmadğınından çoğu şeyi halledemiyoruz denemedğimiz skript sürümü kalmadı lütfen 1.14.4 sürümünde çalışacak elinizde skript plugini varsa verebilirmisiniz?
  5. Reyretee

Onaylı Tanıtım Dünyalar arası tpa

Arkadaşlar merhaba. Spawn dünyasından orman dünyasına tpa sorunumuz var. Oyuncular birbirlerine bu 2 dünya arasında tpa atamıyorlar bunun çözümü nedir?
  6. Reyretee

1.14.4 Farmları kapatmak

Arkadaşlar merhaba, 1.14.4 survival bölümümüzde mevcut bazı farmları kapatmak istiyoruz mob spawnını azaltmak yeterli olacak mıdır? Ya da kesinlikle lazım olan kapatmak olayı mümkün müdür bilgilendirir misiniz?
  7. xXUnRaVeLsXx

İstek Survival için 1.14.4 / 1.15 Arası Plugin Paketi Lazım Detay için Konuya Bak

Çok Fazla bir şey istemiyorum sadece birkaç rütbesi ve 1 2 kitı ve essentials yetkileri ayarlı olsa yeter yardımcı olabilcek varsa lütfen yazın
  8. Y

Yardım Authme plugini çalışmıyor.Yardım edermisiniz?

Merhaba ben YAPRAKCI, Bugün sunucu açtım ama AuthMe plugini çalışmadı.Log dosyası aşağıdadır: [00:28:09] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.14.4 [00:28:09] [Server thread/INFO]: Loading properties [00:28:10] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version...
  9. kafaoyuncu

Yardım Citizens /npc villager YARDIM!

/npc villager komutunu nasıl kullanacağım ? yardım edermisiniz
  10. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock | 1.8 - 1.14 > SkyBlock Spawnımız Güncellenmiştir

SKYBLOCK SKYBLOCK SPAWNIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR. İP: Play.RoesCraft.net Site: www.roescraft.net
  11. _CSK_

Yardım 1.14.4 vanilla survival pluginsiz server lagg

arkadaşlar server'a 3 kişi girince tps 12lere düşüyor bunun sebebi nedir çözümü nedir? ram 4 gb
  12. DarqLord41

Minecraft Çoklu Oyunlar Haritası (1.14.4)

Oyunda çok sayıda minigame vardır. Bazıları; - Parkur 1-2 - Dropper - Labirent ve çok daha fazlası. Devamını görmek için bana tıkla. İlk haritam hatalarım olabilir, yorumlarda belirtirseniz benim açımdan daha iyi olur <3
  13. K

Yardım 1.14.4 aternos concon evi ayarlama

1.14.4 aternosda insanlar nasıl concon evi vercem? Farklı köyler şeklinde olursa daha iyi olur.
  14. K

1.14.4 aternos concon evleri ayarlama

1.14.4 gelenlere nasıl concon evi verebilirim? Farklı köyler olursa falan daha iyi olur.
  15. serkang

FlyPiggy - Türkiye'deki Tek Skygrid Sunucusu - Kasa, Rütbe, Evcil Bloklar Sistemleri - VIP yok! Eşit bir oyun imkanı!

FlyPiggy - SkyGrid Merhabalar, ben Serkan. Bundan yıllar önce (her yaptığımız şey eskiye dayanıyor galiba xd) İlker FlyPiggy isimli bir Skygrid sunucusu kurmuştu. Yıllar sonra İlker'le birlikte tekrardan bu türe can vermek, en azından bir sunucu yapmak istedik. Her şeyden önce belirtmeliyim ki...
  16. K

Onaylı Tanıtım 1.14.4 plotme

1.14.4 plotme de dünya oluşturamıyorum nasıl yapabilirim?
  17. Yasker

Survival Modsuz 1.14.4 Gelin Oynayalım

Merhaba arkadaşlar yeni sunucu kurdum 2-3 arkadaş oynuyoruz sizde gelin birlikte oynayalım <3 noblerebels.apexmc.co
  18. F

Yardım Minecraft 1.14.4 destek

Arkadaşlar 1.14.4 launcherden playe basıyorum açılıyor minecraft ekranı geldiği gibi kapanıyor. YAPTIĞIM ÇÖZÜMLER 1. .minecraft silmek 2. java eski sürüm 3. Format 4. farklı launcher kullanmak
  19. K

Yardım Dünyanın tamamına claim atma

1.14,4 de dünyanın tamamına nasıl kolay claim atarım
  20. KardasLand

Minecraft 1.14.4 7-8 Kişi Eklentili Survival

Herkese selam. 1.14.4 Survival sunucumu 3-4 kişilik bir grup için oluşturmuştum. Fakat grup dağılınca, eklentiler ve sunucu elimde kalınca ben de devam ettirmek istedim. Karşınızda 1.14.4 Survival sunucumuz! Özellikler: (Sunucu tanıtımı gibi oldu ama inanın değil, ben hariç bütün grup olarak hiç...
  21. K

Yardım Aternos 1.14.4 warp

Aternos da skyblock serveri açıyorum warp plugin yok hangi plugin önerirsiniz.
  22. K

Yardım Aternos end ve nether kapama

Aternos için 1.14.4 de bir skyblock sunucum var end ve netheri nasıl kapatırım?
  23. mts32

1.14.4 survival sunucu kıtlığı!!! Neden eski sürümler tercih ediliyor?

hala 1.8 1.12 sunucular kaynıyor ortalık neden güncel sunucu açmıyor kimse. survival olarak 1.14.4 sunucu bulmak bu kadar zor olmamalı ya. 1 tane var şu an resmen sadece 1 tane var! onda da kuzenle aynı ip de olduğumuz için oynayamıyoruz. şaka gibi!
  24. SpartanSurvival

İstek NPC ile sandik skripti

Öncelikle selamlar. Konu duzeni icin kusura bakmayin biraz karisik gorunebilir. Hep sunu yapmak istemisimdir. Oyuncular /Sandık ile sanal sandigini acicak. Ama bunu chate komut olarak yazdiklarinda acilmayacak. Sadece NPCye tiklayinca acilacak. Bu nasil olabilir?
  25. CrazyDarkNeSsS

Yardım Sunucu için yeterli ram ve işlemci

Öncelikle selamlar millet. Ben 1.14.4 Survival bir sunucu açmayı düşünüyorum. Alacağım paket bu önerir misiniz? Intel Xeon® X5670 4xCPU 8 GB 60 GB SSD 1500 GB LAG yapar mı? Toplam yuvarlarsak 50 Plugin kullanılacak. Sunucu slotu kaç olmalı?