KAPANDI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Günümüzün durumuna bakarsak normal bir şey lol
ben kaç yıl boyunca pluginlerle uğraştım serverlarla uğraştım benim zamanımda böyle şeyler yoktu. herkes kendi çapında takılırdı kendi paketlerini hazırlardı sonra bu satışçılar ortaya çıkıverdi olanlar oldu. herkes devlet dairesi gibi ortalıkta geziyor. iş adamıymış gibi konuşmalar vesaire vesaire beni deli ediyor vallahi.

ragnarson

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
panpalar bu konunun sayfaları sihirli galiba yorumları okuyorum yeni sayfa açılıyor onu okuyorum başka sayfa açılıyor. sırrınız nedir? şahsen ben şansa inanmam

Rezilliklerini örtmeye çabaladıkları için konuya çullanmaya başladılar.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Türkiye yazmak yasak mı
yasakmış

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bence uzatmaya gerek yok, nasıl olsa wctr forumun neler yaptığını biliyor herkes. Yani bilmeyen pardon bilmemiş gibi yapan zekilerde ya ilgi çekmeye çalışıyorlar ya para alıyorlar ya da oranın yetkilileri.

Sen yorumuma cevap verirmisin. Bana olan bu düşmanlığın nedir anlamak istiyorum. Bu sorunu birlikte çözelim. Neden bana böyle laf attığını anlamıyorum. İstersen özel mesaj at hazır bayramdayız küslüğümüzü çözelim.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
son mesajı da ben atayım. hayırlı geceler.

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oha hacker tutup minecraft türkiyeyi hackleticem demedim o nu diyecek kadar çocuk değilim batuhanın arkasından ana avratta sövmedim şu kadarcık adamlığınız varsa kanıt atın küfrettiğime dair
Hemen geliyor ss'ler, taze taze çıktı.

Screenshot_2019-08-13-23-34-32.png

Screenshot_2019-08-13-23-34-39.png

Screenshot_2019-08-13-23-34-51.png

Screenshot_2019-08-13-23-34-57.png

Screenshot_2019-08-13-23-35-02.png

Screenshot_2019-08-13-23-35-08.png

Screenshot_2019-08-13-23-35-39.png

Bu da o hacker şeyinin tam hali.

images_2.jpeg

Byenidogan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
wc-tr de yalnızca sunucu sahipleri var asıl oyuncu formu bırası bunuda herkes biliyor.
Aynen öyle ! Adam yok yav boşverin ne tartışıyorsunuz bulmuşsunuz işte platformunuzu. Dostum sen hem meşgul değil misin saldırı falan yapsana insanlara vergi levhalı bir hosting firması olarak. Olmuyor böyle bak aa performansın düştü.

Screenshot şu foruma az adam yolla ya vallahi bittik 2 kişi takılıyoruz. Komik adamsın, neyse çit ördüm sana orayı geçme elini yıkamadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...