KAPANDI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
asılsız dolandırıcılık konularındanmı bahsediyosun ?
Asılsız mı? Adama sunucu sözü verip daha sonra sunucuyu vermiyorsunuz, adam bize geliyor ve sen sunucuyu veriyorsun. Bu mu asılsız? Kanıtları ortada, buraya dökmemi ister misin? Allah aşkına insanları aptal yerine koymakta üstünüze yok, ben GARP.

akıner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oha hacker tutup minecraft türkiyeyi hackleticem demedim o nu diyecek kadar tte değilim batuhanın arkasından ana avratta sövmedim şu kadarcık adamlığınız varsa kanıt atın küfrettiğime dair
@Exkaar ın açtığı discordda Batuhanın annesine küfrettiğim için Ban yedim demedin mi? Erkeksen önce lafının arkasında dur.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Asılsız mı? Adama sunucu sözü verip daha sonra sunucuyu vermiyorsunuz, adam bize geliyor ve sen sunucuyu veriyorsun. Bu mu asılsız? Kanıtları ortada, buraya dökmemi ister misin? Allah aşkına insanları aptal yerine koymakta üstünüze yok, ben GARP.
olayı açıklamıştım ben batuhana o arkadaş sıkıntılı zaten bizim free 16gb verdiğimiz sunucuyu satmaya çalışmıştı.

Beni sevmeyen çoktur ama bi o kadarda sevenim vardır, ddos yiyen sunucu kurucu kardeşlerimize yardımcı olmamız, bot yiyen ve botun sitesinden kendi iplerini blacka almaya 90 100tl çeken sitelerden kendilerini korumam suç, zamanında 2 kez para verip aldığım scripti kullanmamız suç ne yani her yaptığım şey için keyubuya para mı vermem gerekiyor. Umarım ddos korumalarınızı güçlendirmişsinizdir daha sonra yine mineyuma gelmeyin.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
@Exkaar ın açtığı discordda Batuhanın annesine küfrettiğim için Ban yedim demedin mi? Erkeksen önce lafının arkasında dur.
kanıt at bana kanıt exkaarın açtığı discordda ben kimseye küfretmedim (küçük küfür kısaltmaları dahil) ayrıca ban mevzusundan sonrada batuhanla birdaha işim olmadı bekliyorum kanıt

akıner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kanıt at bana kanıt exkaarın açtığı discordda ben kimseye küfretmedim (küçük küfür kısaltmaları dahil) ayrıca ban mevzusundan sonrada batuhanla birdaha işim olmadı bekliyorum kanıt
Ettin demedim discordda neden Ban yemiştin diye sorduğumda Batuhanın annesine küfrettiğim için demiştin?

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@euxtr vallaha sen 3 ıqlu olduğunu kabul edip o yorumu üstüne alıp, ölçtün mü diyorsan bir şey diyemem

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Ettin demedim discordda neden Ban yemiştin diye sorduğumda Batuhanın annesine küfrettiğim için demiştin?

Böyle bir nedenden ban attığımı hatırlamıyorum, kendisi bence Batuhanı sevmediği için böyle bir şey demiş olabilir.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bence uzatmaya gerek yok, nasıl olsa wctr forumun neler yaptığını biliyor herkes. Yani bilmeyen pardon bilmemiş gibi yapan zekilerde ya ilgi çekmeye çalışıyorlar ya para alıyorlar ya da oranın yetkilileri.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Batuhanın annesine küfrettiğim için ban yemedim riquide'ye annesine sövmeden küfrettiğim için ve batuhana "mal mı" dediğim için ban yemiştim

akıner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Böyle bir nedenden ban attığımı hatırlamıyorum, kendisi bence Batuhanı sevmediği için böyle bir şey demiş olabilir.
Hayır discordda küfür etmedi, senin discordunda euxu görmüştüm mctrden neden Ban yedin diye sorduğumda yukarda yazdığım yanıtı vermişti

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
wc-tr de yalnızca sunucu sahipleri var asıl oyuncu formu bırası bunuda herkes biliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...